facebook web
Oglądaj Da Vinci Learning i wygrywaj!

Oglądaj Da Vinci Learning i wygrywaj!

Mamy dla was coś specjalnego. Lubicie odkrywać i poznawać świat? Wraz z kanałem Da Vinci Learning postanowiliśmy ułatwić Wam zadanie! Wystarczy wziąć udział w konkursie, a jedne z najbardziej innowacyjnych i pożądanych urządzeń elektronicznych mogą być Wasze!

Wraz z Da Vinci Learning zapraszamy do oglądania inspirującego serialu „Wielcy marzyciele”. Wielokrotnie nagradzany program z gatunku fabularyzowanego dokumentu, przedstawia filmowe biografie geniuszy, którzy zmienili bieg historii. Cztery odcinki o Leonardo Da Vincim, Juliuszu Vernie, Archimedesie i Nikoli Tesli opowiadają o ich życiu, dziełach i rewolucyjnych odkryciach.

Z okazji premiery programu, wspólnie z nadawcą przygotowaliśmy specjalny konkurs - „Oglądaj i wygrywaj”. A do wygrania jedne z najbardziej porządanych gadżetów - zegarek Apple Watch,  iPad Mini 2, kamera GoPro HERO Sessions oraz drukarka 3D XYZ da Vinci. Możecie przy tym także poznać sławnych myślicieli! Zaciekawieni?

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Zasady są bardzo proste! Oglądajcie „Wielkich marzycieli” emitowanych w każdą niedzielę maja na kanale 39 o godzinie 20:00. Szukajcie specjalnego kodu, który będzie widoczny na  ekranie przez cały program. Kod należy potem wpisać na stronie www.davincilearning.com. Co tydzień pojawi się nowy kod i nowe nagrody.

Od siebie polecamy również zapoznanie się z ofertą kanału „Da Vinci Learning”. Ten świetny program dostarcza sporo treści edukacyjnych w przystępny i interesujący sposób w 16 językach świata. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, ponieważ kanał jest w majowym oknie otwartym Telewizji Osobistej Netii. 30 mln widzów na cały świecie nie może się mylić! :)


Powiązane artykuły