facebook web
Kciuk w górę, czyli jak z nami obejrzeć walki w Colosseum?

Kciuk w górę, czyli jak z nami obejrzeć walki w Colosseum?

Już 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe wydarzenie MMA w tym roku. Podczas KSW39: Colosseum odbędzie się aż 11 pojedynków. Wszystkie będzie można obejrzeć w Telewizji Osobistej Netii. My nie możemy się już doczekać!

Walką wieczoru będzie pierwszy w historii KSW pojedynek dwóch mistrzów. Gwiazda polskiego MMA i mistrz w wadze średniej, Mamed Khalidov, zmierzy się z mistrzem w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech lat, Borysem Mańkowskim. Jest to walka, na którą ostrzą sobie zęby wszyscy fani sportów walki! Jeśli wszystko potoczy się tak, jak sobie wszyscy wyobrażają, a zawodnicy dopiszą poziomem i brakiem kontuzji, to będziemy mieli do czynienia z wydarzeniem historycznym!

Drugą ważną walką będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem. Co ciekawe to obydwaj zawodnicy znają się od lat – dawniej rywalizowali ze sobą w zawodach Strongmanów. Teraz przyszedł czas na skrzyżowanie rękawic w okrągłej klatce KSW. Faworytem pozostaje słynny Pudzian, ale szans Kowalczyka nie wolno przekreślać. Ze względu na „ciężar gatunkowy” może być jeszcze bardziej atrakcyjnie niż w pojedynku Khalidova z Mańkowskim.

Myślicie, że to wszystko? Skąd! W innych interesujących walkach boje toczyć będą pogromca Pudzianowskiego, Marcin Różalski, z Fernando Rodriguesem Jr, a także raper Popek Monster z kulturystą Robertem Burneiką. Jakby tego było mało, to dodatkowo będzie można zobaczyć co zaprezentują Marcin Wójcik z Tomaszem Narkunem, Michał Kita z Karolem Bedorfem, Mateusz Gamrot z Normanem Parkem, Łukasz Jurkowski z Rameau Thierrym Sokoudjou, Marcin Wrzosek z Kleberem Koike Erbstem, Damian Janikowski z Julio Gerrardo Gallegosem oraz Ariane Lipski z Dianą Belbitą.

To wszystko zobaczycie w Telewizji Osobistej Netii. Transmisja dostępna będzie w dniu gali od  godziny 19:00 na kanale 500. Dostęp dali kosztuje 34,90 zł w przedsprzedaży, natomiast w dniu wydarzenia 39,90 zł. Dostęp do gali można zamówić poprzez aplikację dostępną w menu głównym Netia Playera.


Powiązane artykuły