facebook web
Telewizja Osobista coraz bardziej... muzyczna

Telewizja Osobista coraz bardziej... muzyczna

Telewizja Osobista Netii to dość szerokie pojęcie, odnoszące się do multimediów w domu, w którym mieści się m.in. muzyka. Dlatego parę miesięcy temu w Netia Playerze pojawiła się aplikacja Tuba.fm, a teraz dołączyła do niej aplikacja Music Only On Demand (MOOD).

Oba serwisy znakomicie się uzupełniają. O ile bowiem Tuba.FM jest bardziej radiem internetowym (i jest bezpłatna), o tyle MOOD to klasyczny (mało płatny;) serwis z muzyką na życzenie (możliwość wyboru konkretnych utworów konkretnych artystów). Dotychczas MOOD był dostępny u nas w wersji internetowej, ale uważam, że zdecydowanie bardziej popularna będzie wersja poprzez specjalną aplikację (widżet) na dekoderach Netia Player. Niewątpliwą zaletą widżetu na Netia Playera jest identyczny z przeglądarkowym interfejs, układ zakładek oraz systemem nawigacji, zarówno w warstwie graficznej, jak i funkcjonalnej, co ułatwia korzystanie z usługi i umożliwia swobodne poruszanie się po obu aplikacjach. Warto podkreślić, iż korzystanie z obu wersji MOOD w ramach jednej opłaty.

Serwis MOOD na dekoderach Netia Player oferowany jest w wersji MOOD Pełny. Pakiet ten zapewnia dostęp do wszystkich treści serwisu, z możliwością wybrania 1000 utworów i odtwarzania ich nieskończoną ilość razy w ciągu miesiąca.Warto podkreślić, iż korzystanie z obu wersji MOOD w ramach jednej opłaty. W ramach promocji świątecznej oferujemy pierwszy miesiąc (w trakcie któego można z usługi bez konsekwencji zrezygnować) korzystania z pakietu MOOD Pełny na dekoderze Netia Player gratis, natomiast każdy kolejny miesiąc będzie kosztował tylko 5 zł.Powiązane artykuły