Netia wspiera pasje! Pracownik Grupy Netia startuje i odnosi sukcesy w strzelectwie HFT2

Wspieramy naszego pracownika Piotra Brandysa w realizacji jego pasji – strzelectwa terenowego (HFT2).

W majowy weekend Piotr wywalczył pierwsze miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska. W ciągu dwóch dni strzeleckich strzelano do 80 celów. Nasz kolega zdobył 129 punktów na 160 możliwych do zdobycia.

Wcześniej, przy wsparciu Netii uczestniczył w zawodach z cyklu Pucharu Polski PFTA, które odbyły się w Szczecinie, gdzie zdobył czwarte miejsce.

To nie koniec zmagań. Tegoroczny kalendarz startów Piotrka jest bardzo bogaty. Do końca sezonu weźmie udział w sześciu kolejnych zawodach z cyklu Pucharu Polski a także w Mistrzostwach Polski, Czech i Europy! Trzymamy za niego kciuki!