Weekend z odkodowanym CANAL+

Weekend z odkodowanym CANAL+

Brak planów na weekend? Mamy dla Was ciekawą propozycję. W tę sobotę i niedzielę nasi abonenci, otrzymają bezpłatny dostęp dwóch najważniejszych wydarzeń transmitowanych w ten weekend na kanale CANAL+! W programie same emocjonujące wydarzenia.

W sobotę o godz. 17:55 rozpocznie się transmisja hitu kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, starcie Legii Warszawy z Lechem Poznań.

To bardzo ważne wydarzenie dla obu drużyn – broniąca tytułu Legia wygrała jedno z dwóch tegorocznych spotkań ligowych i ciągle liczy się w walce o mistrzostwo Polski. Do prowadzącej Lechii Gdańsk traci cztery punkty. Z kolei Lech Poznań rozpoczął piłkarską wiosnę od dwóch porażek i w tabeli jest na siódmej pozycji. Przedmeczowe studio poprowadzi Żelisław Żyżyński, początek już o 17:00.

W sobotę CANAL+ będzie odkodowany w godzinach 16:00-21:00. Oprócz meczu będzie można także zobaczyć dokument „Zawierucha w Hollywood” (godz. 16:05), a dla ukojenia emocji po pełnym wrażeń widowisku sportowym, zostanie wyemitowany polski film krótkometrażowy „Na drodze” (godz. 20:35).

Niedzielny wieczór również będzie obfitował w niezwykłe emocje, a to za sprawą transmisji z Gali rozdania Oscarów 2019. Odkodowana Oskarowa noc w Canal+ wystartuje już o 23:30 kiedy wyemitowany zostanie dokument „Zawierucha w Hollywood”, który  jeszcze mocniej podkręci oscarowe emocje. W nim wywiady z aktorami oraz reżyserami oscarowych filmów, a także kulisy wydarzenia.

Transmisja Gali rozpocznie się o godzinie 00:30 naszego czasu relacją z czerwonego dywanu. To niezwykłe wydarzenie, które śledzą widzowie z całego świata. W tym roku realną szansę zdobycia statuetki ma również jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Mowa tu oczywiście o „Zimnej wojnie”, reżyserii Pawła Pawlikowskiego, który otrzymał aż trzy nominacje w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepsza reżyseria. CANAL+ będzie odkodowany w godzinach 23:30 do 06:00.

Oglądajcie odblokowane transmisje meczu oraz Galę Oscarów na pozycji EPG 500.

Zapraszamy przed telewizory!