facebook web
Marcowe okno otwarte

Marcowe okno otwarte

Tradycyjne polskie przysłowie mówi, że w marcu jak w garncu. Tak samo będzie w naszej Telewizji Osobistej! Mamy dla was aż 10 odblokowanych kanałów m.in. Eleven Sports, History HD czy Kino Polska HD.

Od soboty, 9 marca do 5 kwietnia będziecie mogli skorzystać z nowego okna otwartego. Dla osób, które uwielbiają kanały lifestylowe wybraliśmy Crime+Investigation Polsat HD, który odkrywa przed widzami mroczny świat zbrodni oraz BBC Lifetsyle HD. A z pakietu seriale: Comedy Central HD oraz FOX Comedy HD z ulubionym animowanym serialem „Family Guy”.

Z pakietu Wiedza i Odkrycia wybraliśmy kanał History HD, który przybliża inspirujące historie ze świata rozrywki i historii. Nasze dwie ostatnie propozycje to Paramount Channel HD, który prezentuje najlepsze amerykańskie produkcje kinowe oraz Kino Polska HD z filmami polskiej kinematografii – oba z pakietu Kino.

Z kolei start nowego sezonu F1 z udziałem Roberta Kubicy zachęcił nas do odkodowania aż trzech kanałów sportowych: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, w których wydarzenia sportowe relacjonowane są na żywo przez 24 godziny na dobę.

 

netia-okno-otwarte-eleven-blog (2).jpg

Zapraszamy przed telewizory, indywidualnie i całymi rodzinami😊Powiązane artykuły