content="summary_large_image">

HBO GO TV - dla kogo i za ile?

Z HBO GO (kosztuje 24,90 zł miesięcznie) mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci (najlepiej gdy łącze ma przynajmniej 2 Mb/s przepustowości). Nowi klienci, przy zakupie naszego internetu mogą korzystać z HBO GO przez jeden pełen cykl billingowy za 1 zł. Jeśli na 7 dni przed końcem pełnego cyklu rozliczeniowego klient zrezygnuje z usługi, zostanie ona wyłączona i nie będą naliczane kolejne rachunki (testowanie dotyczy tylko HBO GO).

Obecni klienci mogą zamówić HGO GO, zawierając umowę na 2 lata, przy jednoczesnej możliwości testowania przez 1 pełen cykl billingowy na zasadzie analogicznej jak nowi klienci.

HBO GO TV, czyli HBO GO z Netia Playerem (tylko w ten sposób można wejść w posiadanie Playera), kosztuje 29,90 zł a przez pierwsze 2 miesiące jedynie symboliczną złotówkę. W tej opcji nie ma jednak okresu testowego a tym samym możliwości rezygnacji z usługi bez konsekwencji.
Z nowymi klientami zawieramy umowy bezterminowe z odroczoną w czasie, malejącą opłatą aktywacyjną, natomiast obecni klienci, którzy chcą mieć Netia Playera z HBO GO zawierają umowę na 2 lata i zapłacą w sumie 100 zł opłat aktywacyjnych (99 zł za Netia Playera i 1 zł za HBO GO).
Kody dostępowe do HBO GO wysyłane są kilkadziesiąt godzin po zawarciu/aneksowaniu umowy. Z HBO GO można korzystać za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego. Aplikacja HBO GO na urządzenia mobilne z systemem Apple iOS powinna się wkrótce pojawić w AppStore. Aplikacja na urządzenia z systemem Android już jest w Markecie!


UWAGA: Netia Player (podobnie jak Netia Spot) nie jest sprzedawany, a dzierżawiony. W przypadku niezwrócenia Netia Playera naliczona zostanie opłata w wysokości 500 zł! W przypadku Netia Spota jest to 300 zł.

Więcej informacji o HBO GO znajduje się pod tym linkiem.

bgimage