Nie dajcie się naciągnąć na rzekome oprogramowanie Netia Spota!
Ogromna popularność, jaką cieszy się Netia Spot (i niestety naiwność niektórych osób) próbują wykorzystać oszuści. W internecie pojawiła się ostatnio cała masa stron pozycjonujących się w wyszukiwarkach na hasło Netia Spot (głównie w kontekście oprogramowania, firmware), które kierują użytkowników do oszukańczych serwisów FTP udostępniających (niby za darmo) pliki.
Nie dajcie się nabrać, nie wchodźcie na takie serwisy, nie rejestrujcie się, nie pobierajcie tam rzekomego oprogramowania do Netia Spota! W najlepszym wypadku zawirusujecie sobie komputer a w najgorszym możecie zostać naciągnięci finansowo.
Aktualizacji oprogramowania Netia Spota i tak nie da się wykonać samodzielnie, mogą to zrobić wyłączenie nasi wyspecjalizowani konsultanci Centrum Pomocy Technicznej, dysponujący specjalnymi uprawnieniami (nad)administracyjnymi.