facebook web
Awaria? Nic nie szkodzi, naprawimy Twój komputer, a nawet pralkę

Awaria? Nic nie szkodzi, naprawimy Twój komputer, a nawet pralkę

Twój dostawca domowej rozrywki i komunikacji może Ci zapewnić również wiele innych usług. Jeśli jesteś klientem Netii żadna awaria sprzętu nie będzie Ci straszna. Usługi: Pomoc w domu i Pomoc w biurze, zapewniają ochronę sprzętom AGD, RTV, komputerom oraz urządzeniom biurowym.

Pomoc w domu oferuje bezpłatny serwis sprzętu komputerowego, AGD i RTV. Jakby tego było mało to na specjalne zawołanie Netia pomoże w załatwieniu odpowiedniego specjalisty. Wśród dostępnych fachowców są elektrycy, hydraulicy, stolarze, ślusarze i szklarze…

Zapewniamy też pokrycie kosztów dojazdu fachowca oraz dokonanej przez niego naprawy i części zamiennych. Wszystko to w ramach limitu 1400 zł brutto rocznie. Z tej kwoty pierwsze 700 zł przeznaczamy na dojazd oraz przywrócenie sprzętu do pełnej sprawności, drugie natomiast na części zamienne.

Podobnie jest w biurach. Pomoc w biurze oferuje dokładnie taki sam zakres działania. W przypadku awarii oferujemy naprawę sprzętu oraz pomoc w wezwaniu fachowca. Pamiętajcie tylko, że wiek sprzętu nie może przekraczać 7 lat oraz, że przysługują Wam maksymalnie 3 bezpłatne naprawy w ciągu roku.

Szczegółowe warunki znajdują się w tym miejscu.


Powiązane artykuły