facebook web
Jak wybrać odpowiedni pakiet telewizyjny?

Jak wybrać odpowiedni pakiet telewizyjny?

Cyfrowa telewizja naziemna oferuje już prawie 30 kanałow „bezpłatnych” , ale musimy pamiętać, że za nie również płacimy comiesięczny abonament RTV. Czy warto skorzystać z oferty telewizji naziemnej? Owszem, ale wykładając niewielkie pieniądze możemy mieć w zasadzie nieograniczone możliwości. Trzeba tylko poświęcić chwilę na wybór właściwego dostawcy.

W zalewie ofert płatnych telewizji, czy to satelitarnych, czy kablowych ciężko jest znaleźć coś sensownego za rozsądne pieniądze, gdyż większość dostawców tak komponuje pakiety, że akurat te najciekawsze kanały są na ogół w najdroższych pakieta.

Netia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nie chcą płacić za to czego nie oglądają. W Netii jest z czego wybierać i jak to się powszechnie mówi – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaczynasz od Pakietu Na Start. Kosztuje on 15 zł i zawiera 49 kanałów w tym 19 nadawanych w HD. Są wśród nich wszystkie najpopularniejsze polskie programy. Teraz pojawia się pytanie: co dalej? Co mam zrobić? Odpowiedź na to jest bardzo prosta.

Jakie masz zainteresowania? Na pewno jest ich dużo i o wybór może być ciężko, ale…  w Netii pakiety są tak sensownie skonstruowane, że można mieć w pełni zadowalającą ofertę programową za niewielkie pieniądze. Zobaczcie sami na czym to polega!

Pakiet startowy kosztuje 15 zł. Interesujecie się sportem? Proszę bardzo, dobieracie do podstawki pakiet Sport i Emocje za 20 zł. Macie w nim do wyboru najlepsze kanały sportowe. Jest ich 17, a 15 z nich jest w HD. W ten oto sposób możecie wybierać spośród 66 kanałów za cenę 35 zł. Kochacie seriale? Dobieracie pakiet Seriale za 10 zł.

Ceny pakietów zaczynają się już od 5 zł. Za taką cenę możecie wybierać spośród pakietów lifestyle’owych, informacyjnych, dziecięcych, młodzieżowych, przyrodniczych i wielu innych. Pamiętajcie, że minimalna wartość wszystkich pakietów musi wynosić co najmniej 35 zł.

Pełen wykaz pakietów i kanałów znajdziecie tutaj.


Powiązane artykuły