facebook web
Filmowe plany na majówkę razem z Netia Off Camera!

Filmowe plany na majówkę razem z Netia Off Camera!

Pomysłów na majówkę jest wiele. Często pojawia się jednak problem. Co wybrać? Netia ponownie przychodzi z pomocą, bo wspierany przez nią Netia Off Camera w Krakowie, to nie tylko festiwal filmowy. To coś znacznie więcej!

Główne założenia Netia Off Camera to tak naprawdę pokaz ponad 200 filmów w różnych wyjątkowych lokacjach. Seanse będą odbywały się w kinach, nad rzeką, w parkach, a nawet na dachach. Warto zwrócić uwagę na projekcje w ramach głównego konkursu „Wytyczanie drogi”. „Brud”, „Butterfly Kisses”, „Columbus”, „Pop Eye” i „Rana” to jedni z naszych faworytów.

Nie wiemy, czy akurat oni wygrają, bo grono jurorów jest naprawdę zacne (zdobywca trzech Oscarów, włoski scenograf Dante Feretti, Emma Tillinger Koskoff nazywana „prawą ręka Martina Scorsesego" oraz Agnieszka Holland), ale bycie niezależnym i z własnym poglądem to jedna z podstaw Netia Off Camera 😊 To jednak nie wszystko!

W związku z tym, że jest to jubileuszowa 10. Edycja festiwalu Netia przygotowała wiele specjalnych okazji. Jedną z nich będzie jeszcze bardziej rozbudowane i ciekawe miasteczko festiwalowe.

Na Pl. Szczepańskim powstanie specjalne Miasteczko Filmowe. Netia przygotowała specjalne atrakcje, gdzie główną rolę będą pełnili blogerzy oraz youtuberzy. Będą nimi Włodek Markowicz, Paulina Wnuk oraz ludzie stojący za projektami Magic of Y, Lovelajf, Tastytrip, Busem przez świat, Na Gałęzi oraz Plaamkaa. Wszyscy będą opowiadali o swoich celach, inspiracjach, działaniach i wielu innych ciekawych rzeczach.

Nie chce Wam się oglądać filmów i słuchać wykładów motywacyjnych? To co powiecie na koncerty? Na Off Scenie pojawią się m.in. Buslav, Phoria, Kortez, Leski, Prides czy Dillon. Koncerty będą zaskakiwać różnorodnością: pojawi się bluesowe granie, modna elektronika i niezależny pop. Muzyka jeszcze bardziej pobudzi do działania. Industrialny klimat kompleksu TYTANO pozwoli jeszcze mocniej poczuć niezależną energię!

Naprawdę warto się zastanowić nad majówką z Netia Off Camera. To nie tylko święto kina niezależnego, ale też kilka dni, które będą naprawdę wyjątkowe! Pamiętajcie, rezerwujcie sobie czas między 28 kwietnia a 7 maja 😊

Dodatkowych informacji można szukać pod hashtagami #NetiaOffCamera oraz #NetiaWspieraInspiracje.


Powiązane artykuły