facebook web
"Bilet" na Wielkiego Szlema w specjalnym pakiecie PPV

"Bilet" na Wielkiego Szlema w specjalnym pakiecie PPV

Już w niedzielę, 28 maja rozpocznie się jeden z czterech największych turniejów wielkoszlemowych w tym sezonie – French Open. Tymczasem już od dziś w sprzedaży w ramach PPV (Pay Per View) Telewizji Osobistej jest pakiet Tenis Premium, na których dostępne będą bardzo obszerne transmisje wszystkich czterech turniejów Wielkiego Szlema.

Na kanałach Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD będzie można obejrzeć (bez reklam) transmisje turniejów:

French Open, Roland Garros - 28 maja 2017 – 11 czerwca 2017

The Championship, Wimbledon - 3 lipca 2017 – 16 lipca 2017

US Open, Nowy York - 28 sierpnia 2017 – 10 września 2017

Australian Open, Melbourne - 15 stycznia 2018 – 28 stycznia 2018

Rekordzistą pod względem zwycięstw rozgrywanego w Paryżu na ceglanej nawierzchni kortu imienia Rolanda Garrosa jest Hiszpan – Rafael Nadal. Najlepsza polska tenisistka – Agnieszka Radwańska tylko raz, w 2013 roku, dotarła do ćwierćfinału, ale wszyscy kibice liczą na nową odsłonę jej gry w tym sezonie na tej trudniej dla niej nawierzchni.

Z francuskiej „czerwonej mączki” w lipcu widzowie przeniosą się na trawiaste korty londyńskiego Wimbledonu. Porośnięta życicą nawierzchnia sprawia, że piłka po odbiciu dostaje przyśpieszenia, co faworyzuje styl gry serwis-wolej. Aktualnymi mistrzami Wimbledonu są Andy Murray oraz Serena Williams, ale i Agnieszka Radwańska może pochwalić się sukcesami – udziałem w finale w 2012 r. i grą w półfinałach w 2013 i 2015 r.

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy – US Open. Na twardych kortach nowojorskiego Billie Jean King National Tennis Center panuje specyficzna, żywa atmosfera, która udziela się zarówno kibicom, jak i samym zawodnikom. Agnieszka Radwańska czterokrotnie docierała tu do czwartej rundy, więc oczekiwania wobec niej są duże.

Z kolei w drugiej połowie stycznia przyszłego roku transmitowany będzie turniej Australian Open. Na twardej nawierzchni znajdującego się w Melbourne kortu znakomicie czuje się Radwańska, która dwukrotnie (w 2014 i 2016 roku) walczyła w półfinałach.

Zakupu dostępu do pakietu Tenis Premium można dokonać poprzez aplikację w Netia Playerze. Cena za pakiet to jednorazowy wydatek w kwocie 39,90 zł (cena stałą, niezależnie od momentu zakupu). Kanały dostępne są na pozycjach 501 i 502.


Powiązane artykuły