facebook web
Więcej Sportu! Więcej Emocji!

Więcej Sportu! Więcej Emocji!

Rozszerzamy jeden ze swoich najatrakcyjniejszych pakietów. Do Sportu i Emocji dołączą kolejne interesujące pozycje, w tym nSport HD i Hustler TV. Dzięki temu topowy pakiet będzie zawierał aż 25 kanałów, w tym 21 HD! Część z nich możecie wypróbować w nowym oknie otwartym.

Dzisiaj, 23 czerwca, pakiet Sport i Emocje jest też dostępny w bogatszej wersji: Sport i Emocje Plus. Wybierając Sport i Emocje Plus, oprócz dotychczasowych kanałów, uzyskujemy dostęp do następujących kanałów HD: nSport+, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Adventure, E-SPORT, Motowizja. W SD dostaniecie najlepsze kanały wyłącznie dla dorosłych: Blue Hustler, Hustler TV i Private TV. Musimy wspomnieć o tym, że z oferty znika kanał Real Madrid z powodów niezależnych od nas – nadawca wycofuje się z polskiego rynku.

Chcecie na własne oczy zobaczyć, jak dobra jest nowa wersja Sport i Emocje? Voila! Specjalnie dla Was uruchamiamy okno otwarte z kanałami nowego pakietu.

nSport+ to polski kanał sportowy, w którym można obejrzeć m.in. spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Mistrzów w piłce ręcznej oraz żużlowej Ekstraligi, którą kanał ma na wyłączność. Oprócz tego będziecie mogli oglądać tam autorskie magazyny i reportaże.

Adventure jest polskim kanałem telewizyjnym premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej. Program nadaje programy łowieckie, wędkarskie, wspinaczkowe, podróżnicze oraz te, które są poświęcone sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom.

E-SPORT to pierwsza w Polsce telewizja dla graczy nadająca 24 godziny na dobę. Znajdziecie tam transmisje z turniejów, relacje i najważniejsze informacje.

Dzięki całodobowej Motowizji można obejrzeć programy motoryzacyjne z różnych kategorii: zarówno te dotyczące legend motoryzacji i klasycznych samochodów, jak i sportów motorowych, tuningu i driftu.

Polsat Sport News HD to kanał o profilu informacyjno-sportowym. W jego ramówce znajdziecie serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

Polsat Sport Fight to z kolei kanał o boksie i mieszanych sztukach walki. Można na nim oglądać m.in. gale boksu zawodowego HBO i Polsat Boxing Night i gale KSW i MMA Attack.

Okno otwarte to także ekskluzywna rozrywka wyłącznie dla dorosłych: Blue Hustler, Hustler TV i Private TV.


Powiązane artykuły