n NETIA | Prawnik dodany do abonamentu… za internet
facebook web
Prawnik dodany do abonamentu… za internet

Prawnik dodany do abonamentu… za internet

Wyjątkowość Netii polega nie tylko na świadczeniu świetnych usług (tele)komunikacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i świadczymy bardzo wiele VAS-ów, czyli usług dodanych. Wśród nich… usługi prawnicze.

ePrawnik to profesjonalne usługi prawnicze Netii obejmujące doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa obowiązującego w Polsce. Dzięki tej usłudze, osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą i mniejsze firmy mogą zoptymalizować koszty, poprawić płynność finansową i wyeliminować konieczności prowadzenia działań windykacyjnych w przyszłości.

Dzięki ePrawnikowi można otrzymać natychmiastową poradę od adwokata, radcy prawnego lub doradcy podatkowego. Można także poddać analizie dokumenty oraz otrzymać wzory pism i umów.

Roczny abonament na usługę ePrawnik (koszt miesięczny 19,90 zł netto) zapewnia 24 połączenia telefoniczne, opracowanie dwóch dokumentów, nielimitowaną pieczęć prewencyjną dla faktur oraz dokumentów księgowych oraz dwie pieczęcie w ramach opracowywanych dokumentów.

Porady prawne udzielane są przez firmę Availo Prawnicy zarówno telefonicznie, jak i online od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od 8:00 do 20:00.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć tutaj.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Powiązane artykuły