facebook web
Prawnik dodany do abonamentu… za internet

Prawnik dodany do abonamentu… za internet

Wyjątkowość Netii polega nie tylko na świadczeniu świetnych usług (tele)komunikacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i świadczymy bardzo wiele VAS-ów, czyli usług dodanych. Wśród nich… usługi prawnicze.

ePrawnik to profesjonalne usługi prawnicze Netii obejmujące doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa obowiązującego w Polsce. Dzięki tej usłudze, osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą i mniejsze firmy mogą zoptymalizować koszty, poprawić płynność finansową i wyeliminować konieczności prowadzenia działań windykacyjnych w przyszłości.

Dzięki ePrawnikowi można otrzymać natychmiastową poradę od adwokata, radcy prawnego lub doradcy podatkowego. Można także poddać analizie dokumenty oraz otrzymać wzory pism i umów.

Roczny abonament na usługę ePrawnik (koszt miesięczny 19,90 zł netto) zapewnia 24 połączenia telefoniczne, opracowanie dwóch dokumentów, nielimitowaną pieczęć prewencyjną dla faktur oraz dokumentów księgowych oraz dwie pieczęcie w ramach opracowywanych dokumentów.

Porady prawne udzielane są przez firmę Availo Prawnicy zarówno telefonicznie, jak i online od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od 8:00 do 20:00.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć tutaj.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Powiązane artykuły