facebook web
2 w cenie 1, czyli duety w Netia Mobile

2 w cenie 1, czyli duety w Netia Mobile

Oferty komórkowe typu duet, czy większe, rodzinne (multiSIM), zdobywają coraz większą popularność na naszym rynku. Teraz z tego typu usług mogą korzystać również użytkownicy usług z logo Netia, płacąc 2x mniej niż u dużych operatorów komórkowych!

Jak wskazują badania rynkowe, średnia wieku, w którym ludzie stają się użytkownikami telefonów komórkowych, to zaledwie 8 - 9 lat. Nic więc dziwnego, że oferty wielo-SIM-owe cieszą się bardzo dużą popularnością. Obecnie oferty z dwiema kartami SIM w ofertach wielu operatorów wręcz wypierają oferty z pojedynczą aktywacją.

W grudniu ubiegłego roku również Netia włączyła do oferty tego typu rozwiązania.

Oferty multiSIM już po niecałym miesiącu od wprowadzenia do naszej oferty, stanowią ponad 15 proc. sprzedaży. Największa popularnością cieszą się Duety.

W naszej ofercie do wyboru są 4 pakiety rodzinne: Duet i Duet Plus z dwoma kartami SIM oraz Trio i Trio Plus z trzema kartami SIM. Wszystkie pakiety charakteryzują się tym, że mają nielimitowane połączenia na numery komórkowe oraz stacjonarne w Polsce.

Najbardziej jesteśmy dumni z pakietu Duet Plus, który deklasuje konkurencję! Za 39,90 zł razem z darmowymi połączeniami na komórki i telefony stacjonarne, dajemy Klientom nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz aż 20 GB do wspólnego wykorzystania! Jak wypadamy na tle konkurencji ze swoją ofertą dwóch kart SIM?

U największych operatorów komórkowych podobne oferty kosztują od niespełna 60 do nawet 80 zł i to z umowami aż na 2 lata!

U nas umowy na usługi komórkowe w tych wariantach zawierane są na okres 15 miesięcy i nie wpływają na długość umów na usługi stacjonarne z nasza firmą.

Dodatkowo każdemu Klientowi, który przeniesie co najmniej jeden numer do Netii, obniżymy abonament do symbolicznej złotówki przez pierwsze 3 miesiące

Szczegółowe informacje o komórkowych duetach znajdują się na tej stronie: https://www.netia.pl/oferta_rodzinna.html


Powiązane artykuły