facebook web
Co można mieć za 49zł #niezmiennie?

Co można mieć za 49zł #niezmiennie?

Kilkunastu znanych z YouTube’a influencerów bierze udział akcji promującej nasz pakiet: internet z TV za 49,90 zł. W kampanii biorą udział m.in. Kolega Ignacy i Theunboxall. Zobaczcie co łączy filmiki tych dwóch młodych twórców…

Obaj youtuberzy przygotowali recenzje produktów do 49 zł! Theunboxall przetestował m.in. spiralkę do robienia chipsów, bezprzewodową ładowarkę indukcyjną z przejściówką do telefonu, okulary imitujące różne odczucia wzrokowe, a także ofertę Netii: Internet z telewizją #niezmiennie przez 49 zł! Jak Theunboxall ocenił wybrane produkty? Sprawdźcie sami!

theunboxall2.png

A Kolega Ignacy w serii odcinków #tłustyczwartek przygotował swoją wariację na temat pizzy za 49 zł, tak jak sztandarowa oferta w Netii. Jej głównym składnikiem był kubełek z frytkami i kurczakami. Czy takie połączenie smakowało Youtuberowi?

kolega Ignacy.png

 

Oba odcinki inspirowane były ofertą „Netia dla Ciebie” oraz jej sztandarowym pakietem: Internet z telewizją #niezmiennie za 49 zł przez cały okres trwania umowy, a nawet po jej zakończeniu. W ramach usługi otrzymasz Internet 100 Mbit/s oraz 57 kanałów, tym 28 HD! Dodatkowo w pakiecie dostępne są wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak: dekoder umożliwiający korzystanie z aplikacji VOD oraz router WiFi, dzięki któremu podłączysz się do Internetu.  

Więcej informacji: http://uslugi.netia.pl/niezmienny


Powiązane artykuły