facebook web
„Pitbull. Ostatni pies” i inne mocne filmy w Netia VOD

„Pitbull. Ostatni pies” i inne mocne filmy w Netia VOD

W naszym serwisie VOD uczta dla fanów mocnego kina. Już dziś premiera filmu „Pitbull. Ostatni pies”. A od jutra (11 września) na Netia Playerach użytkownicy znajdą nową zakładkę z filmami kina akcji w specjalnych cenach.

„Pitbull. Ostatni pies” to polski film sensacyjny, wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego. Po śmierci Soczka – jednego z policjantów, toczy się śledztwo. Stołeczny komendant ściąga do Warszawy Despero, Metyla oraz Nielta, zwanego Quantico, którzy maja za zadnie powstrzymać tocząca się wojnę gangów. Jednak do walki nad dominacją miasta dołącza trzeci gracz – tzw. Czarna Wdowa.

W obsadzie zobaczymy m.in.: Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Cezarego Pazurę, Dorotę Rabczewską (Dodę), Rafała Mohra, Adama Woronowicza oraz Mariana Dziędziel.

Natomiast już we wtorek pojawi się na dekoderze nowa zakładka z filmami akcji, a wśród nich:

„Będziesz męczennikiem”

Główny bohater Drew Glass po latach wraca w rodzinne strony. Razem z przyrodnią siostra, którą darzy wyjątkowym uczuciem, obmyślają plan, jak pozbyć się brutalnego, adoptowanego ojca. Niestety odkrywa on plan swoich podopiecznych i nasyła na nich płatnego zabójcę…

„Dorwać Gunthera”

Blake –  główny bohater, jest początkującym płatnym zabójcą. Z grupą niedoświadczonych „killerów” chce zemścić się na legendzie branży – Ghuntherze.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

Młode policjantki „Zuza” i „Jadźka” muszą stawić czoła przestępczemu światu.

„Eliminatorzy”

W mediach zostaje ujawniona tożsamość agenta federalnego, który został objęty programem ochrony świadków. Mężczyzna zaczyna walczyć o swoje życie.

„Jak dogryźć mafii”

Amerykańscy handlarze narkotyków porywają ukochanego psa prywatnego detektywa z Los Angeles – Steve Forda. W ten sposób chcą go zmusić do współpracy. Aby uratować psa mężczyzna zgadza się na odzyskać skradzioną walizkę z narkotykami.


Powiązane artykuły