facebook web
Domowy (i darmowy:) sposób na jesienną chandrę

Domowy (i darmowy:) sposób na jesienną chandrę

Przełom listopada i grudnia to czas, kiedy nawet rannym ptaszkom ciężko podnieść się z łóżka. Wiele osób najchętniej nie wychodziłoby w ogóle z domu. Dlatego w nowym oknie otwartym proponujemy Wam, aż 7 darmowych kanałów telewizyjnych z pięciu różnych pakietów.

Jesteśmy pewni, że w nowym oknie otwartym (dostępnym od 10 listopada do 9 grudnia) każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem wskakujcie pod ciepły koc i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy😊

- National Geographic z pakietu Wiedza i odkrycia – kanał prezentujący pasjonujące dokumenty, reportaże oraz programy rozrywkowe na temat otaczającego nas świata.

- Eurosport 1 HD z pakietu Sport i emocje  – sportowy kanał numer 1 w Europie. Transmituje relacje rozgrywek z ponad 120 dyscyplin sportowych, takich jak Tour de France czy skoki narciarskie.

- Adventure HD z pakietu Sport i emocje plus – pierwszy polski kanał przygodowy, oferujący różnorodną ofertę programów przyrodniczych, przygodowych czy docu-reality, zarówno polskich jak i zagranicznych!

- Paramount Channel HD z pakietu Kino – propozycja dla fanów filmów amerykańskich. Jedyny program w Polsce grający wyłącznie produkcje z USA.

Mamy też coś dla serialowych maniaków – w tym miesiącu aż trzy kanały z pakietu Seriale:

- AXN HD – program, na którym obejrzymy dosłownie wszystko – zbiór seriali kryminalnych,

obyczajowych, przygodowych oraz sensacyjnych, zarówno Polskich, jak i zagranicznych. Czy można

chcieć więcej?

- AXN SPIN HD – skierowany do młodych widzów. Prezentuje najnowsze seriale, kultowe filmy oraz

Kreskówki.

Nadal odblokowany jest również kanały Comedy Central HD.


Powiązane artykuły