facebook web
 Kosmiczna premiera drugiego sezonu serii „Mars” !

Kosmiczna premiera drugiego sezonu serii „Mars” !

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby życie na innej planecie? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Już dziś o godzinie 22:00, na kanale National Geographic zapraszamy na premierę drugiego sezonu serialu „Mars”. Cały 1. sezon bez dodatkowych opłat w Netia VOD!

Serial opowiada o fascynującej podróży oraz staraniach kolonizacji Czerwonej Planety. Akcja rozpoczyna pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części i toczyć się będzie wokół granic eksploracji kosmosu. W roli komentatorów wystąpią m.in.: Elon Musk, Neil deGrasse Tyson, Bill Nye, a także dziennikarze, futurolodzy i naukowcy.

Jeśli jednak nie udało Wam się załapać na pierwszą część, nic straconego! Cały pierwszy sezon dostępny jest bez dodatkowych opłat w naszej aplikacji Netia VOD do końca roku! A już jutro rano znajdziecie tam również dzisiejszy, premierowy odcinek. Natomiast jeśli posiadacie wykupiony pakiet Wiedza i Odkrycia, będziecie mogli oglądać resztę odcinków z drugiego sezonu, każdy przez 28 dni :)

Przypominamy o aktualnym oknie otwartym, w którym do 9 grudnia kanał National Geographic (i 6 innych) jest dostępny bez dodatkowych opłat!


Powiązane artykuły