facebook web
Ferie z Netia VOD!

Ferie z Netia VOD!

Ferie zimowe nabierają rozpędu! Dlatego naszą nową promocję w Netia VOD nie mogliśmy zaplanować inaczej, jak z myślą o naszych najmłodszych widzach. W specjalnej zakładce na dekoderze czeka na Nich kilkanaście filmów w promocyjnych cenach. Zapraszamy przed telewizory!

A znajdziecie w niej aż osiemnaście propozycji filmowych. A wśród nich między innymi: 

  1. „Misiek w Nowym Jorku”

Na biegunie zapowiadają się wielkie zmiany – przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. Tłumy turystów, już odwiedzających tę część świata zakłóca spokój miejscowych zwierząt. Misiek – niedźwiedź polarny wyrusza do Nowego Jorku, aby zniechęcić ludzi do zasiedlenia bieguna.

  1. „Munio: Strażnik księżyca”

Munio – miejscowy psotnik zostaje wyznaczony do ważnego zadania – wraz z Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Niestety, nie sprosta temu zadaniu. Aby naprawić swoje błędy wyrusza w niebezpieczną podróż.

  1. „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”

Królowa i Król śniegu zostali pokonani. Jednak Kai i Gerda nie mają powodów do radości, bowiem dziewczynka pragnie odnaleźć swoich rodziców. Po drodze znajdują  artefakt – legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy okaże się on dla niej pomocy?

  1. „Kumple z dżungli”

Koala Igor ma wiele na sumieniu – wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Jednak nie doszło to do skutku. Teraz ma szansę się zemścić. Czy kumple z dżungli zdołają go powstrzymać?

  1. „Jak zostać kotem?”

Uzależniony od pracy biznesmen w wyniku wypadku zostaje uwięziony w ciele domowego kota, który należy do jego rodziny. Mężczyzna na własnej skórze przetestuje powiedzenie, że koty mają dziewięć żyć.

  1. „Riko prawie bocian”

Riko to wróbel, który został przygarnięty przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice wylatują na zimę do Afryki, Riko również rusza ich śladem. Towarzyszy mu narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco oraz ekscentryczna sowa.

  1. „Kuba Guzik na tajemniczym lądzie”

Na pewną tajemniczą wyspę listonosz przywozi małą paczuszkę, w której znajduje się mały chłopiec. Gospodarze od razu przyjmują go z otwartymi ramionami. Nazwali go Kuba Guzik. Chłopiec za namową swojego przyjaciela udaję się w podróż lokomotywą na ląd. Ma nadzieje, że dowie się skąd pochodzi i kim naprawdę jest. Przed nimi pełno niezwykłych przygód.

  1. „Valerian i miasto tysiąca planet”

Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

 


Powiązane artykuły