facebook web
Zimowe szaleństwo w Telewizji Osobistej Netii

Zimowe szaleństwo w Telewizji Osobistej Netii

Pogoda nie zachęca do wyjścia z domu. Możecie spędzić czas poznając nowości, które wprowadziliśmy do naszej Telewizji Osobistej. Sprawdźcie, co Was czeka w lutym.

Na kanale FOX HD już dziś o godz. 21:05 odbędzie się premiera nowego serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”. To nowa odsłona popularnego na całym świecie serialu z Tomem Selleckiem z lat 80’ w odświeżonej obsadzie. Nowe odcinki będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 21:05, natomiast w Netia VOD po północy z czwartku na piątek.  Każdy odcinek będzie dostępny w Netia VOD przez 28 dni.

Rozgrzeje Was także zimowe okno otwarte. Uruchamiamy je już dziś i do 3 marca będziecie mogli korzystać z odblokowanych siedmiu kanałów:  

  • National Geographic Wild HD zaprezentuje najlepsze filmy przyrodnicze z całego świata;
  • Crime+Investigation Polsat HD odkryje przed Wami mroczny świat zbrodni;
  • BBC Brit HD skupi się wokół motoryzacji, technologii i ekstremalnych przeżyć;
  • HISTORY HD przybliży inspirujące historie ze świata rozrywki i historii;
  • Comedy Central HD zabierze widzów w świat najlepszej zabawy i nieustannego śmiechu;
  • FOX HD pokaże najlepsze seriale amerykańskich twórców;
  • Paramount Channel HD zaprezentuje najlepsze amerykańskie produkcje kinowe.

Jednocześnie od 1 lutego 2019 kanał NatGeo Wild HD zmienia nazwę na National Geographic Wild HD. Będzie on niezmiennie prezentować w najwyższej jakości wyjątkowe i wartościowe programy o życiu dzikich zwierząt.

Natomiast 17 lutego zapraszamy na premierę 26 sezonu programu „Top Gear” na kanale BBC BRIT HD. Najsłynniejsze show motoryzacyjne wraca na antenę z nowymi odcinkami. Porządna dawka nowości gwarantowana!


Powiązane artykuły