content="summary_large_image">
KSW 47: The X-Warriors już w sobotę! Obejrzyj transmisję z gali

KSW 47: The X-Warriors już w sobotę! Obejrzyj transmisję z gali

Już w sobotę, 23 marca, w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala KSW 47. W walce wieczoru zobaczymy najsilniejszego człowieka na Ziemi – Mariusza Pudzianowskiego oraz debiutującego w KSW, Szymona Kołeckiego - złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów. Zapowiada się niezwykle emocjonujący wieczór!

Przed widzami, aż 9 pojedynków. Były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. A w wadze ciężkiej Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr. zawalczy z Satoshi Ishii – złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich z Pekinu.

Trzecim medalistą olimpijskim w karcie walk będzie polski zapaśnik Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Iliciem.

Widzowie będą mogli również zobaczyć mistrza KSW w wadze ciężkiej, Phila de Friesa oraz mistrza w kategorii półciężkiej, pogromcę Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć gali na żywo przygotowaliśmy bardzo ciekawe rozwiązanie – galę będzie można obejrzeć zamawiając dostęp poprzez aplikację PPV w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale 500. Do soboty dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu gali – 39,90 zł. 

 

 Karta walk

Philip de Fries vs. Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski
 vs. Szymon Kołecki
Borys Mańkowski 
vs. Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr. 
vs. Satoshi Ishii
Damian Janikowski 
vs. Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek 
vs. Krzysztof Klaczek
Karolina Owczarz 
vs. Marta Chojnoska
Maciej Kazieczko 
vs. Bartłomiej Kopera
Dawid Gralka 
vs. Paweł Polityło

 

bgimage