content="summary_large_image">
PKO Ekstraklasa (i dużo więcej) w Netia TV

PKO Ekstraklasa (i dużo więcej) w Netia TV

Już dziś wieczorem (piątek, 19 lipca) startują rozgrywki nowego sezonu najwyższej polskiej ligi piłkarskiej, która teraz nosi nową nazwę PKO Ekstraklasa. Klienci Netii obejrzą niemal wszystkie mecze topowej polskiej liga piłkarskiej dzięki ofercie TV z dostępnymi kanałami Canal+.

W Netii niemal wszystkie mecze PKO Ekstraklasy będzie można oglądać dzięki dokupieniu (nawet do najtańszej usługi TV) pakietu 6 kanałów Canal+ za 40 zł miesięcznie. W skład paczki Canal+ Select w Netii wchodzi 6, czyli zdecydowana większość popularnych kanałów ze znakiem Canal+: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+1, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 (wszystkie w HD). Za dodatkowe 5 zł miesięcznie można natomiast nabyć paczkę Canal+ Premium, która obejmuje w sumie 8 kanałów (oprócz ww. jeszcze Canal+ Seriale HD oraz Canal+ Dokument HD).

Warto też podkreślić, że w Netii nie trzeba kupować droższych pakietów TV, żeby „wyposażyć się” w pakiet Canal+ (Select lub Premium). Paczki Canal+ można dokupić już do podstawowej oferty, np. TV Elastyczna z pakietem Na Start (15 zł miesięcznie). Fakt ten, w połączeniu z jedną z najlepszych na rynku cen paczek Canal+, sprawia, że dostęp do transmisji niemal wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy jest w Netii tak przystępny cenowo, jak nigdzie indziej.

A dla wszystkich kibiców piłki nożnej Netia cały czas utrzymuje bardzo atrakcyjną ofertę na zakup pakietu kanałów Polsat Sport Premium z transmisjami meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Pakiet można nabyć zarówno jako opcję do już posiadanej oferty TV (od 30 zł miesięcznie), jak również w opcji razem z internetem światłowodowym 150 Mb/s, usługą telewizyjną i pakietem Sport i Emocje za jedyne 80 zł miesięcznie, przez cały okres umowy.

bgimage