content="summary_large_image">
Gala KSW 52: w Arenie Gliwice, albo na Netia Playerze

Gala KSW 52: w Arenie Gliwice, albo na Netia Playerze

Już 7 grudnia (sobota) odbędzie się kolejna gala mieszanych sztuk walki KSW 52. Żeby ekscytować się wydarzeniami, które będą miały miejsce w  Arenie Gliwice wystarczy np. kilka kliknięć w aplikacji PPV na Netia Playerze. Karta walk sugeruje, że będzie warto...

W walce wieczoru, po roku nieobecności, wystąpi legenda: Mamed Khalidov. Jego rywalem będzie Scott „Soul Hunter” Askham, obecny mistrz wagi średniej i jeden z najniebezpieczniejszych zawodników KSW. Łącznie widzowie będą mogli obejrzeć aż 9 emocjonujących walk w klatce.

Interesująco zapowiada się starcie jednego z najbardziej utalentowanych zawodników – Salahdine Parnasse'a z niezwykle doświadczonym i utytułowany Ivanem „Buki” Buchinger'em, którzy stoczą walkę o tymczasowy pas kategorii piórkowej.

Przeciwnikiem zdobywcy srebrnego i złotego medalu Igrzysk Olimpijskich z Sydney i Pekinu – Szymona Kołeckiego będzie brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Londynu – Damian Janikowski. W kolejnym pojedynku, niepokonany Rosjanin Shamil „Cichy Zabójca” Musaev zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim.

Z kolei po trzyletniej przerwie od startów powraca jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej – Michał „Komar” Włodarek, którego rywalem będzie niepokonany Chorwat - Srđan Marović

Ciekawie zapowiada suę też walka reprezentujących kategorię muszą pań – niepokonanej w zawodowym MMA Aleksandry Roli i aroliny Owczarz, byłej pięściarki, dziennikarki Polsatu Sport.

Dodatkowe informacje o Gali można znaleźć na stronie: https://www.kswmma.com/

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00. Dostęp do transmisji z gali KSW 52 można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie dostępne na kanale 500.

Koszt w przedsprzedaży (do godziny 23.59 w przeddzień Gali), to 34,90 zł, natomiast w dniu Gali: 39,90 zł.

bgimage