content="summary_large_image">
Święta w Telewizji Osobistej

Święta w Telewizji Osobistej

Nie zachęcamy do spędzania każdej wolnej chwili przed telewizorem, jednak wraz z najlepszymi życzeniami święteczno-noworocznymi, pozwalamy sobie zaprezentować atrakcje, które na ten okres przygotowaliśmy w naszej ofercie TV... 

Na początku grudnia (w tej informacji prasowej) mieliśmy przyjemność ogłosić okno otwarte na kilkanaście kanałów, w tym kilka, które dzisiaj (20 grudnia) dołączają do naszej oferty. Końcówka roku na rynku kanałów TV jest jednak bardzo dynamiczna i dosłownie kilka dni temu okazało się, że nasza oferta wzbogaci się o więcej pozycji niż się spodziewaliśmy jeszcze na początku tego miesiąca.

Do anonsowanych już wcześniej trzech nowych kanałów (CBS Europa, CBS Reality, AMC) dołączą: ATM Rozrywka (do pakietu Na start, EPG 42) oraz Red Carpet (pakiet Styl życia, EPG 118). Będzie można je oglądać, podobnie jak kilkanaście innych, w oknie otwartym aż do 6 stycznia 2020 r.

Wolne wieczory mogą być dobrą okazją do bliższego zapoznania się z ofertą nowych kanałów. Przykładowo na kanale AMC wart uwagi jest cykl Rodzinne soboty, w ramach którego w każdą sobotę  od 19.00 można obejrzeć dwa filmy przygodowe. Podążajcie śladami rodzeństwa Cortez we wszystkich trzech odsłonach „Małych agentów”, odkryjcie co jest przyczyną kłopotów w „Mieście Cienia” i przenieście się do bajkowych krain razem z bohaterami „Narzeczonej dla księcia” i „Elli zaklętej”.

Z kolei CBS Reality co sobotę od 21.00 emituje cykl „DNA polskich zbrodni”. Gospodarze programu – jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, youtuber prowadzący kanał Niediegetyczne i podcast Kryminatorium – rozłożą na czynniki pierwsze 10 najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich lat i pokażą, na jakiej podstawie doszło do skazania winnych.

Natomiast CBS Europa w Boże Narodzenie 25 grudnia o 21:00 i 26 grudnia o 12:25 wyemituje kultową komedię romantyczną „To właśnie miłość” (Love Actually).

W grudniowe wieczory nadawca zaprasza na seanse pełne gorących uczuć. W ramach cyklu „Romantyczny weekend” (piątek, sobota, niedziela godz. 21:00) będzie można oglądać najpiękniejsze filmy opowiadające o miłości. Wśród nich pojawi się między innymi „Marzyciel” – wzruszająca opowieść o autorze „Piotrusia Pana” (w tej roli Johnny Depp). Znajdzie się też coś dla fanów kina kostiumowego – dwie produkcje Joego Wrighta z Keirą Knightley w rolach głównych – „Pokuta” i premierowo „Anna Karenina”, oraz opowiadający o XIX-wiecznej Ameryce i trudnej miłości obraz „Za horyzontem”. Do historii nawiązuje także „Portret damy” z Nicole Kidman czy „Kapitan Corelli” – film, którego akcja toczy się w Grecji podczas II wojny światowej.

VOD w prezencie

Oprócz tego, do końca grudnia wszyscy klienci usług TV Netii mają dostęp do filmów świątecznych „Tiny Christmas” oraz „Albert”, a także do wybranych odcinków programów kanału Da Vinci Learning: „Nauka na maksa”, „Operacja Auć”, „Okropne historie”, „Kiedy dorosnę”.

„Tiny Christmas” jest historią niezdarnego elfa, który przypadkowo kurczy dwoje dzieci w Wigilię Bożego Narodzenia i zostają one wciągnięte do worka Świętego Mikołaja. Po wysadzeniu po drugiej stronie ulicy małe dzieci muszą pokonać wiele niebezpieczeństw, aby dotrzeć bezpiecznie do domu.

„Albert”, to historia małej choinki o imieniu Albert, która marzy o tym, aby stać się najbardziej znaną choinką w Empire City.

 

 

bgimage