content="summary_large_image">
"Wikingowie" z polskim akcentem na HISTORY!

"Wikingowie" z polskim akcentem na HISTORY!

Widzowie w Polsce i wielu innych krajach już dzisiaj wieczorem będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć Annę Marię Jopek w najnowszym sezonie serialu "Wikingowie". Kanał HISTORY, na którym emitowany jest ten serial nadal można w TV Netii oglądać bez dodatkowych opłat...


Już dziś wieczorem (czwartek, 9 stycznia o godz. 21:00) na kanale HISTORY we wszystkich krajach, w których emitowany jest ten kanał (w tym w Polsce, na Netia Playerach pozycja epg 51), zostanie wyemitowany pierwszy z dwóch odcinków „Wikingów” z muzyką wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła. W odcinku nr 6 najnowszego, szóstego (finałowego) sezonu na ekranie pojawi się Anna Maria Jopek wraz z Maciejem Rychłym na sierszeńkach.
Serial "Wikingowie" ukazuje brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja była wielokrotnie nagradzona, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i aż 38 nominacji.

Więcej informacji o współpracy Polaków przy tym popularnym nie tylko w Polsce serialu, można znaleźć w wywiadzie z artystami:

Kanał HISTORY jest nadal udostępniany użytkownikowm usług TV Netii bez dodatkowych opłat (tzw. okno otwarte), zatem serdeczenie zapraszamy przed telewizory.

bgimage