content="summary_large_image">
Gorące nowości w Netia VOD

Gorące nowości w Netia VOD

W aplikacji Netia VOD na Netia Playerach jest mnóstwo gorących premier prosto z kin. Już teraz dostępny jest w naszym VOD (jako jednym z pierwszych) m.in. bardzo chętnie oglądany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", czy "Śnieżka i fantastyczna siódemka" A w przyszłym tygodniu co najmniej jedna ciekawa produkcja.

Nagle zamknięcie kin mozno pokrzyżowało plany wielu dystrybutorów i przyśpieszyło premiery VOD filmów, które niedawno zagościły na wielkim ekranie. Dosłownie parę dni temu, przy okazji informacji m.in. o oknie otwartym 35 kanałów, w ramach akcji #zostańwdomu, informowaliśmy o wielu nowościach VOD (m.in. "Sala samobójców. Hejter"). Teraz pojawiły się kolejne dwie, bardzo ciekawe nowości VOD, które mogą zainteresowac spore grono naszych klientów.

"

Jak zostalem gangsterem. Historia prawdziwa", to bardzo dobrze przyjęta przez widzów, polska produkcja. O tym że może to być też hit na VOD może świadczyć fakt, że przez dwa pierwsze weekendy była to najpopularniesza pozycja w kinach. Koszt wirtualnego wypożyczenia tego filmy w Netii, to tylko 20 zł.

Druga z premier Netia VOD, to południowokoreańska, zaskakująca komedia animowana (nie tylko) dla dzieci - "Śnieżka i fantastyczna siódemka" (cena: 14,99 zł).

A już w środę w naszej aplikacji VOD pojawi się najnowszy film Partyka Vegi "Bad Boy".

ZZatem #zostańwdomu i oglądaj filmy w Netia VOD:)

bgimage