content="summary_large_image">
Gala FEN 28 dostępna również na Netia Playerze

Gala FEN 28 dostępna również na Netia Playerze

Jutro (sobota 13 czerwca) odbędzie się - wyczekiwana przez kibiców od wielu miesięcy - gala FEN 28: Lotos Fight Night. Transmisja wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV, również w Netii, w cenie 29 zł.

Planowana pierwotnie na marzec br. gala FEN 28: Lotos Fight Night, z powodu pandemii nowego koronawirusa, odbędzie się jutro (sobota 13 marca, start o 19.00). Jest to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń, które odbywa się po "odmrożeniu", jednak zawodników nie będzie jeszcze mogła dopingować publiczność wokół oktagonu. Jedynym sposobem na obejrzenie tej gali jest transmisja PPV (pay-per-view), dostępna również w Netii.

A zapowiada się naprawdę ciekawie. Najlepszy zawodnik FEN bez podziału na kategorie wagowe, Mateusz „Chińczyk” Rębecki (10-1, 5 KO, 4 SUB) po raz czwarty stanie w obronie tytułu mistrza w kategorii lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie - mający na swoim koncie aż 30 zwycięstw - Fabiano „Jacarezinho” Silva (30-12,11 KO, 12 SUB).
Po udanym ubiegłorocznym debiucie w gali FFF 1, po raz pierwszy w federacji FEN wystąpi Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO), a jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga (0-0). Z kolei do walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej staną: znany z KSW Oli „Spartan” Thompson (20-12, 12 KO, 4 SUB) oraz niebezpieczny Szymon Bajor (20-8, 8 KO, 9 SUB). A to tylko część planowanych walk.

Pełna karta walk przedstawia się następująco:

Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva
Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga
Szymon Bajor vs Oli Thompson
Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
Michał Kita vs Igor Pokrajac
Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
Marcin Sianos vs Adam Pałasz
Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
Dominik Zadora vs Piotr Sokół
Anita Bekus vs Sylwia Firlej

Dostęp do transmisji PPV można wykupić w aplikacji na Netia Playerze w cenie 29 zł (kwota doliczna do rachunku za podstawowe usługi). Transmisja dostępna będzie na kanale 500.

bgimage