content="summary_large_image">
Gala KSW 53: Reborn w systemie PPV  w Netii

Gala KSW 53: Reborn w systemie PPV w Netii

 

W najbliższą sobotę, 11 lipca o godz. 20.00, odbędzie się kolejna – pierwsza po przerwie spowodowanej pandemią - Gala KSW. Wydarzenie będzie można obejrzeć wyłącznie poprzez transmisję w systemie PPV, również w telewizji Netii.

W pierwszej gali po przerwie spowodowanej pandemią, widzowie obejrzą aż 8 emocjonujących walk w klatce. W głównych walkach wieczoru, kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Mateuszem „Gamerą” Gamrotem, a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem. Czeka nas również powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego, który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska. Podczas gali zobaczymy także pierwszego Polaka w UFC i jednego z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasza Drwala.  Gali będzie towarzyszyć studio, w którym prowadzący będą rozmawiać z zawodnikami i gośćmi specjalnymi.

Karta walk

Sebastian Przybysz vs Jakub Wiłkacz

Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak

Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński

Roman Szymański vs Filip Pejić

Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec

Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski

Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek

Mateusz Gamrot vs Norman Parke

Gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV (pay-per-view) w cenie 29 zł. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00, na kanale 500.

bgimage