content="summary_large_image">
Genesis, czyli na gołe pięści

Genesis, czyli na gołe pięści

Już dziś wieczorem (piątek, 23 października od 20.00) startuje nowy format gali sportów walki – GENESIS, organizowanej przez KSW - w której w użyciu będą gołe pięści. W gali, dostępnej w systemie PPV, wezmą udział gwiazdy MMA, w tym Marcin „Różal” Rożalski, który zmierzy się z byłym mistrzem UFC, Josh’em Barnett’em.

Już  dziś od 20.00 będziemy mogli obejrzeć nowy w naszym kraju projekt, zdobywający coraz większą popularność na całym świecie. Gala Genesis, za produkcję której odpowiada Federacja KSW, wyróżnia się tym, ze zawodnicy walczyć będą na gołe pięści.

W walce wieczoru wystąpi prawdziwa legenda sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Związany całe życie z walką „Różal”, po dwóch latach od ostatniego boju postanowił spróbować swoich sił w nowym formacie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett, mający na swoim koncie ponad 40 walk MMA i osiągnięcia, którymi można by obdzielić kilku zawodników. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami.

23 października na gali Genesis wystąpią także zawodnicy i zawodniczki znane/i z największych gal MMA w Polsce, m.in.: Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, m.in. Bartosz Batra, Michał „Matrix” Królik i Monika Porażyńska.

Karta walk Genesis:

Walka wieczoru: 120,2 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett

Pozostałe walki:

65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik

120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski

73 kg: Gracjan Szadziński vs Jan Široký

80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz

57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

Start dostępnego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00. W Netii transmisja będzie dostępna na kanale nr. 500. Koszt to 39,90 zł, zamówienia można składać przez aplikację PPV na Netia Playerach i Netia EvoBox’ach. Zapraszamy!

bgimage