content="summary_large_image">
KSW 56 w Netia PPV

KSW 56 w Netia PPV

Już w najbliższą sobotę 14 listopada odbędzie się kolejna, już 56. gala KSW, w trakcie której zmierzy się ze sobą m.in.: Michał Materla z Roberto Soldić, czy Tomasz Narkun (piąta walka w obronie pasa) i Ivan Erslan. Wszystko to oczywiście do zobaczenia w Netii, w systemie PPV.

W walce wieczoru KSW 56 prawdziwa legenda, Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 SUB) zmierzy się z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem (debiut w kategorii średniej, 17-3, 14 KO, 1 SUB). Materla powraca do klatki po niewiele ponad miesięcznej przerwie. Podczas poprzedniej gali KSW pokonał On przez TKO w drugiej rundzie Aleksandara Ilicia. Tym razem postawione przed nim zadanie będzie dużo trudniejsze. Nie bez powodu bowiem jego chorwacki przeciwnik nosi przydomek “Robocop”...

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek na szczycie kategorii półciężkiej. Najdłużej panujący mistrz KSW Tomasz Narkun będzie chciał po raz piąty obronić wywalczony w 2015 roku pas. Tym razem na jego drodze stanie mocno bijący Ivan Erslan. Warto wspomnieć, że Chorwat jak dotąd jest niepokonany w zawodowym MMA, a przygodę z federacją KSW rozpoczął efektownie nokautując podczas gali w Zagrzebiu Darwina Rodrigueza.

Równie interesująco zapowiada się pojedynek pań. Karolina Owczarz (3-0, 2 SUB) skrzyżuje rękawice z Justyną Habą (2-1, 1 KO, 1 SUB). Poznamy również kolejnego pretendenta do tytułu mistrza wagi półśredniej, którego wyłoni starcie Andrzeja Grzebyka (17-3, 10 KO, 3 SUB).

Karta walk gali KSW 56:

Walka wieczoru

Michał Materla vs Roberto Soldić

Karta główna:

Tomasz Narkun vs Ivan Erslan

Karolina Owczarz vs Justyna Haba

Andrzej Grzebyk (vs Marius Žaromskis

Mateusz Legierski vs Francisco Barrio

Karta wstępna:

Sebastian Rajewski vs Filip Pejić

Daniel Torres vs Max Coga

Robert Ruchała vs Michał Domin

Start dostępnego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00. W Netii transmisja będzie dostępna na kanale nr. 500. Koszt to 39,90 zł, zamówienia można składać przez aplikację PPV na Netia Playerach i Netia EvoBox’ach. Zapraszamy!

bgimage