content="summary_large_image">
Nowa siedziba Netii w Warszawie

Nowa siedziba Netii w Warszawie

Po kilkunastu latach w tzw. Mordorze, czyli biznesowej części Mokotowa, nasza główna, warszawska siedziba (a wraz z nią salon z Biurem Obsługi Klienta) trafiła w dużo spokojniejszą okolicę, na tzw. Zielony Ursynów. Mimo że budynek przylega do bardzo ruchliwej ulicy, jest zatopiony w zieleni i tworzy przyjazną ludziom przestrzeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nowy biurowiec Grupy Netia znajduje się pod adresem Puławska 464 (02-884 Warszawa) i jest częścią kompleksu Baletowa Business Park. Trzypiętrowe budynki z trzech stron otulają polodowcowe jezioro „Głęboki staw”. Jedna z części kompleksu biurowego stoi wzdłuż ruchliwej ulicy i stanowi swoisty ekran akustyczny, dzięki któremu nad ładnie zagospodarowanym brzegiem jeziora powstał cichy teren rekreacyjny.

Netia zajęła przy Puławskiej 464 blisko 8 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, która bardzo udanie łączy tzw. open space z mniejszymi pomieszczeniami, przeznaczonymi na gabinety/pokoje oraz liczne salki spotkań bezpośrrednich, czy udziału w wideokonferencjach, tak aby nie przeszkadzać współpracownikom (na ostatnim etapie wykańczania powierzchni, z myślą o nowej rzeczywistości po pandemii, ich liczba została zwiększona). W ulokowanych na uboczu częściach budynku powstały też strefy spotkań z wygodnymi fotelami i kanapami oraz miejsca do przeprowadzania szybkich spotkań, wyposażone  w duże monitory i sprzęt konferencyjny.      

Na parterze, od ul. Puławskiej znajduje się salon i Biuro Obsługi Klienta, w którym można załatwić wszystkie formalności oraz zapoznać się w praktyce z działaniem usług telewizyjnych i ofertą urządzeń dostępowych oraz rozwiązań zwiększających zasięg domowych sieci WiFi.

Netia, widok od ul. PuławskiejNetia widok od południa

Netia widok wschodni

Netia widok wschód

Netia dziedziniec

Netia biuro1

Netia biuro2

Netia biuro3

Netia salon1

Netia salon2

bgimage