content="summary_large_image">
Nowe mieszkanie? Sprawdź zasięg światłowodu od Netii

Nowe mieszkanie? Sprawdź zasięg światłowodu od Netii

Przeprowadzka do nowego mieszkania wiąże się z wyborem nowego dostawcy internetu (i telewizji). Szukając najlepszego operatora nie trzeba czekać i polegać wyłączenie na ulotkach i graffiti w windzie. Warto zajrzeć na www.netia.pl i sprawdzić, czy nasze nowo oddawane osiedle jest w zasięgu światłowodu Netii.

Netia nie tylko modernizuje do standardu światłowodowego swoją tradycyjną sieć - co pozwala na oferowanie nielimitowanego dostępu do internetu o prędkości nawet do 1 Gb/s – ale też współpracuje z wieloma deweloperami w całej Polsce, przyłączając nowe osiedla do nowoczesnej  sieć telekomunikacyjnej. Co roku nasza sieć pojawia się w kilkuset nowych budynkach (inwestycjach deweloperskich), czyli kilkudziesięciu tysiącach nowych mieszkań w całej Polsce. W ostatnich latach mniej więcej co trzecie nowobudowane mieszkanie w wielorodzinnych inwestycjach deweloperskich jest wyposażone w światłowód od Netii.

Nowe osiedla, w których mieszkańcy mogę skorzystać z super szybkiego dostępu do internetu i usług multimedialnych od Netii znajdują się w niemal wszystkich aglomeracjach i stolicach województw oraz wielu innych miastach.

Jak sprawdzić, czy na naszym osiedlu/bloku będzie można skorzystać z usług Netii? Wystarczy np. na stronie głównej www.netia.pl w formularzu „Sprawdź dostępność…” podać swój adres. Jeśli w danej lokalizacji nie są dostępne usługi na sieci własnej, pojawi się okienko z zaproszeniem do sprawdzenia mapy nowych inwestycji (https://www.netia.pl/pl/mapa-inwestycji). Aktualnie na mapie są naniesione nowe inwestycje mieszkaniowe z szybkim internetem Netii, których termin oddania do użytku, to okres od listopada 2020 roku do stycznia 2021 roku. Takich punktów na mapie jest ponad 130.

Klikając w pinezkę, oznaczającą dostępność usług Netii w danym miejscu, wyświetla się numer telefonu do handlowca, który opiekuję się tą inwestycją z naszej strony. Ze względu na pandemię możliwe jest załatwienie wszystkich formalności zdalnie.

bgimage