content="summary_large_image">
Gala KSW 59 Fight Code w Netia PPV

Gala KSW 59 Fight Code w Netia PPV

Osiem twardych pojedynków, w tym walka wieczoru z udziałem Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego oraz starcie o pas mistrzowski. Gala KSW 59 Fight Code zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Gala KSW 59 Fight Code odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 marca. Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru. Rękawice skrzyżują w niej: ulubieniec polskich fanów, pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata", Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (13-7, 8 KO) i dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach, „Król Aren”, Ousmane „Bombardier" Dia (2-0, 2 KO). Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej bez górnego limitu wagowego, co oznacza, że łącznie zawodnicy będą ważyć ponad ćwierć tony!

Podczas gali dojdzie także do pojedynku o pas w wadze koguciej pomiędzy Antunem „Killerem” Račiciem i Sebatianem Przybyszem. Kibice zobaczą również kolejny występ medalisty olimpijskiego w zapasach, Damiana Janikowskiego. Jego rywalem będzie obdarzony bardzo mocnym uderzeniem Jason Radcliffe (16-7, 10 KO).
Wiele emocji mogą przynieść też pozostałe starcia, wymienione w karcie walk:

Mariusz Pudzianowski vs Bombardier – walka wieczoru
Antun Račić vs Sebastian Przybysz – walka o pas w wadze koguciej
Damian Janikowski vs Jason Radcliffe
Michał Włodarek vs Darko Stosić
Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak
Łukasz Rajewski vs Mateusz Legierski
TBA vs TBA
Sebastian Rajewski vs Savo Lazić


Dostępna wyłącznie w systemie PPV (pay-per-view) transmisja z Gali kosztuje w Netii 39,90 zł. Zamówienia można skłądac poprzez aplikacje na dekoderach. Transmisja dostepna będzie na kanale 500, wydarzenie ma się rozpocząć o 20.00.

bgimage