content="summary_large_image">
KSW 60 w Netia PPV

KSW 60 w Netia PPV

Aż 9 porywających walk, w tym 2 o pas mistrzowski. Gala KSW 60, która odbędzie się dziś (24 kwietnia) wieczorem zapowiada się naprawdę ciekawie. Lepiej nie zwlekać do ostatniej chwili i już teraz kupić dostęp do transmisji PPV w Netii.  

W walce wieczoru, na gali KSW 60, po ponad dwóch latach, ponownie rękawice skrzyżuje ze sobą dwóch mistrzów: czempion królewskiej kategorii ciężkiej Phil de Fries (19-6, 3 KO) i Tomasz „Żyrafa” Narkun (18-3, 3 KO), posiadacz pasa w kategorii półciężkiej. Stawką tego spotkania będzie trofeum należące aktualnie do Anglika.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się również starcie Mariana „Golden Boya” Ziółkowskiego (22-8-1, 6 KO) z  Maciejem Kazieczką (7-1, 4 KO), walczących o pas w kategorii lekkiej. Podczas wydarzenia do klatki powróci polski pięściarz pochodzenia nigeryjskiego, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, Izuagbe „Izu” Ugonoh (1-0, 1 KO), który w okrągłej klatce spotka się z niepokonanym Ugurem Özkaplanem (4-0, 3 KO). Znany publiczności z występu w programie „Tylko Jeden" Michał Sobiech (4-0, 3 KO), w limicie kategorii piórkowej, podejmie młodego zawodnika z Radomia, debiutującego w klatce KSW Patryka Kaczmarczyka (6-0, 1 KO), zdobywcę statuetki Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku" 2020.

Kobiecym akcentem na Gali KSW 60 będzie starcie Aleksandry Roli (3-1, 1 KO) i Karoliny Wójcik (7-2, 2 KO). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii słomkowej.

Cała karta walk przedstawia się następująco:

Phil de Fries vs Tomasz Narkun – walka wieczoru, walka o pas w wadze ciężkiej

Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko – walka o pas w wadze lekkiej

Izu Ugonoh vs Ugur Özkaplan

Michał Sobiech vs Patryk Kaczmarczyk

Aleksandar Ilić vs Tomasz Jakubiec

Krzysztof Klaczek vs Vojto Barborik

Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik

Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu

Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn

Dostępna wyłącznie w systemie PPV (pay-per-view) transmisja z Gali kosztuje w Netii 39,90 zł. Zamówienia można składać poprzez aplikacje na dekoderach. Transmisja dostępna będzie na kanale 500, wydarzenie ma się rozpocząć o 20.00.

bgimage