content="summary_large_image">
Netia wśród najlepszych partnerów Dell Technologies

Netia wśród najlepszych partnerów Dell Technologies

Najszersze portfolio usług cloud’owych opartych na rozwiązaniach Dell Technologies i największa sprzedaż tychże usług sprawiła, że Netia otrzymała tytuł Excellence in Cloud Services Sales w ramach programu partnerskiego, tego czołowego dostawcy infrastruktury data center & cloud na świecie.

Gala Dell Partner Awards 2021 – Poland odbyła się w realiach pandemii koronawirusa, co wymusiło jej hybrydową, interesującą formę. Relację z gali można przeczytać m.in. na stronie IT Reseller’a, pod tym linkiem: https://itreseller.com.pl/dell-technologies-partner-awards-2021-wydarzenie-partnerskie-dell-swoistym-podsumowaniem-ostatniego-roku-kto-wyroznial-sie-sposrod-partnerow-amerykanskiej-firmy/

dell nagroda

- Zwycięstwo w kategorii Excellence in Cloud Services Sales na corocznej gali partnerów Dell Technologies cieszy szczególnie, gdyż usługi chmurowe są bazą dla wielu innych usług z portfolio NetiaNext i stanowią ważny element naszej strategii. - powiedział przy okazji odbierania nagrody Rafał Bakalarz, Dyrektor Sprzedaży B2B ds. ICT w Netii.

Netia i Dell Technologies od lat wspólnie rozwijają usługi data center oraz cloud. Infrastruktura dostarczana przez Dell Technologies - lidera w budowaniu rozwiązań dla obiektów data center - wyróżnia się wysoką jakością, która gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość działania. Netia korzysta z serwerów Dell na własne potrzeby, świadczy na ich bazie usługi chmury publicznej - Netia Compute - oraz usługę Serwery Dedykowane.

Netia jest również partnerem o statusie GOLD w programie Dell’a Cloud Service Provider. Dla użytkowników usług chmurowych oraz zaawansowanych rozwiązań serwerowych tytuł ten jest gwarancją korzystania z dostawcy godnego zaufania. Ponad to, Netia dostarcza profesjonalne laptopy DELL wraz ze wsparciem technicznym w modelu outsourcingowym (Netia IT Support), wpisując się w trend DaaS (Device as a Service). 

Obserwując tempo, w jakim rozwija się sprzedaż zaawansowanych rozwiązań ICT, opartych o chmurę obliczeniową, należy sądzić, że tegoroczna nagroda nie jest naszą ostatnią...

bgimage