content="summary_large_image">
KSW 62 w Netia PPV

KSW 62 w Netia PPV

Już jutro (sobota, 17 lipca) odbędzie się gala 62. Gala KSW. Wśród 8 zaplanowanych walk z pewnością nie zabraknie emocji, choć zapewne największą uwagę widzów przykuje starcie niepokonanego w MMA Szymona Kołeckiego z wieloletnim antagonistą, Akopem Szostakiem . 

W walce wieczoru KSW 62 zobaczymy niepokonanego w okrągłej klatce Szymona Kołeckiego, który stanie naprzeciw Akopa Szostaka, by wyjaśnić dzielący obu zawodników wieloletni konflikt. W drugiej z głównych walk - powracający po kontuzji i heroicznym boju mimo złamanej nogi- Andrzej Grzebyk spróbuje zrewanżować się legendzie litewskiego MMA Mariusowi Žaromskisowi.

Jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników KSW, Michał Michalski, podejmie niepokonanego Adriana Bartosińskiego. Panowie stoczą pojedynek w limicie kategorii półśredniej. Ponadto kibice zobaczą debiut w MMA jednego z najlepszych kickbokserów w Polsce Tomasza Sarara, który powalczy z rywalem, który zadał mu ostatnią porażkę w ringu Vladimirem Tokiem.

Karta walk:

Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis

Michał Michalski vs Adrian Bartosiński

Tomasz Sarara vs Vladimir Tok

Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski

Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos

Marcin Krakowiak vs Tomasz Jakubiec

Lemmy Krušič vs David Martinik

Transmisja dostępna będzie na kanale 500. Zamówienia (cena 39,90 zł) można składać poprzez aplikację Netia PPV (pay-per-view) na dekoderach. Start Gali przewidziany jest na godzinę 20.00.

bgimage