content="summary_large_image">
Gala FAME 14 w Netia PPV

Gala FAME 14 w Netia PPV

Już jutro (sobota, 14 maja) w Krakowie odbędzie się Gala FAME 14, a w jej trakcie  9 widowiskowych walk, ze starciem „Tromba” vs „Gimper”, jako walką wieczoru. Abonenci usług telewizyjnych Netii mogą wykupić dostęp do transmisji, w ramach usługi PPV.

Podczas gali FAME 14 w oktagonie pojawi się wielu topowych twórców polskiego internetu. Fani będą mogli oglądać 9 emocjonujących pojedynków. Areną zmagań zawodników będzie Krakowska Tauron Arena.

W pojedynku otwierającym galę wystąpi gwiazda „Królowych życia” Katarzyna „Laluna" Alexander (74,5 kg). Jej nową rywalką jest Wiktoria Jaroniewska (59 kg) – debiutująca w sportach walki 20-letnia zawodniczka EUCO-UKS Dziewiątki Legnica, grająca w 1. Lidze Kobiet w piłce ręcznej.

W walce wieczoru członek Ekipy Mateusz „Tromba” Trąbka zmierzy się z Tomaszem „Gimperem” Działowym. W trakcie gali odbędą się dwa co-main eventy oraz pojedynek o mistrzowski pas w kategorii do 77 kilogramów.

Karta walk:

Mateusz „Tromba” Trąbka vs Tomasz „Gimper" Działowy – main event

Marcin „Xayoo" Majkut vs Sergiusz "Nitrozyniak" Górski – co-main event

Monika „MONA" Kociołek vs Agata „FAGATA" Fąk – co-main event

Piotr „Szeli” Szeliga vs Norman „Stormin” Parke – walka w klatce rzymskiej

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski

Adam „Aj The Polish American” JOSEF vs Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz

Alan „Alanik” Kwieciński vs Mateusz „Muran” Murański

Mariusz "Hejter" Słoński vs Dawid Malczyński

Katarzyna „Laluna" Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

Transmisja dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia rozpocznie się w sobotę 14 maja o godz. 19.30 i będzie dostępna na kanale 500. Zamówienia (koszt dostępu to 35 zł) można składać poprzez aplikację Netia PPV na dekoderach.

bgimage