content="summary_large_image">
FAME MMA 15 - jedna gala,  trzy areny walk

FAME MMA 15 - jedna gala, trzy areny walk

Już jutro (piątek 26 sierpnia) odbędzie się kolejna gala FAME MMA 15, którą użytkownicy usług telewizyjnych Grupy Netia będą mogli zobaczyć w ramach PPV. Pierwszy raz w historii FAME na jednej gali zostaną wykorzystane 3 różne areny walk: klasyczny oktagon, klatka rzymska i (po raz pierwszy) ring bokserski.

Podczas gali FAME 15 spotkają się największe gwiazdy internetu, muzyki oraz świata sportu. Organizatorzy przygotowali kartę walk pełną różnorodnych i elektryzujących starć. Galę otworzy pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i Jamil Neffati, których profil na TikToku obserwuje ponad 18 mln osób, stoczą pojedynek z duetem twórców internetowych Radosławem "Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem. Starcie zaplanowane w formule “no time limit” może zakończyć się w jednej rundzie. W sytuacji gdy w każdej z par zostanie po jednym wygranym i jednym przegranym, dojdzie do 3-minutowej rundy dogrywkowej 1 vs 1.

W walce wieczoru o "pas królowej" Marta "Linkimaster" Linkiewicz zmierzy się z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Będzie to już drugie spotkanie w oktagonie tych zawodniczek. Rewanż stoczą także Kacper Błoński i Marcin Dubiel. Tym razem pojedynek odbędzie się w formule no limit w klatce rzymskiej.

Kolejnym rewanżem, na który od dawna czekają fani freak fights, będzie walka Arkadiusza Tańculi i Mateusza „Murana” Murańskiego. Zawodnicy zdobyli popularność jako aktorzy w serialu “Lombard”. Pojedynek zaplanowano w formule MMA, 3x3 minuty.

Karta walk:

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – walka wieczoru, walka o pas królowej freak fights

Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – co-main event / K1

Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – boks / ring

Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – klatka rzymska / No time limit / MMA

Arkadiusz Tańcula (ew. zastępstwo Tomasz Matysiak “Szalony Reporter”) vs Jacek  Murański – klatka rzymska / MMA

Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – MMA

Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – K1

Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – K1

Jamel i Jamil Neffati vs Radosław "Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka dwóch na dwóch / MMA

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. Dostęp w ramach PPV kosztuje 35 zł. Transmisja z gali dostępna będzie na kanale 500.

 

 

 

bgimage