content="summary_large_image">
HIGH League 4 w Netia PPV

HIGH League 4 w Netia PPV

Już jutro (sobota, 17 września) kolejna gala, dostępna w systemie PPV w Netii - HIGH League 4. Widzów elektryzują najbardziej starcia Natalii "Natsu" Karczmarczyk z Lexy Chaplin oraz Artura Szpilki  z Denisem "Bad Boy" Załęckim, ale również inne walki zapowiadają się ekscytująco…

W walce wieczoru gali HIGH League 4, która odbędzie się w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

W trakcie gali odbędzie się też jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur "Szpila" Szpilka oraz nieobliczalny streetfighter, Denis "Bad Boy" Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem a Pawłem "Scarface'em" Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko, która w swoim debiucie w HIGH League zmierzy się z kontrowersyjną streamerką, Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką.

Karta walk:

Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski

Artur "Szpila" Szpilka vs Denis "Bad Boy" Załęcki

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Salim Chiboub ? o pas mistrzowski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Paweł "Scarface" Bomba

Maja Staśko vs Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka

Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary "Czaro" Nykiel

Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Jakub "Kubx" Świtała

Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach

Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Transmisja wydarzenia dostępna będzie w Netii na kanale 500. Zamówienia (cena 40 zł, dodawana do faktury za usługi) można składać poprzez aplikację Netia PPV (pay-per-view) na dekoderach. Start gali zaplanowano na godzinę 19.00.

bgimage