content="summary_large_image">
Gala PRIME SHOW MMA 4 w Netia PPV

Gala PRIME SHOW MMA 4 w Netia PPV

Już jutro (sobota, 26 listopada) w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się czwarta edycja PRIME SHOW MMA: KRÓLEWSTWO. Walką wieczoru będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy gwiazdą freak fightów Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem.

Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 emocjonujących freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z  popularnym polskim raperem – Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z najpopularniejszych polskich influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk podejmie Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Organizatorzy zaplanowali też debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Transmisja wydarzenia w PPV dostępna będzie na kanale 500. i rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19.00. Dostęp do wydarzenia w ramach usługi Netia PPV (40 zł doliczane do rachunku), mogą wykupić abonenci usług telewizyjnych, m .in. poprzez aplikację na dekoderach.

Karta walk:

Walka wieczoru: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks w małych rękawicach

Adam Okniński vs. Norman Parke

Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko

Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska

Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik

Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios

Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer

Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski

bgimage