content="summary_large_image">
HIGH League 5 w Netia PPV

HIGH League 5 w Netia PPV

Już jutro (10 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się ostatnia w tym roku gala HIGH League. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk wieczoru –  Alberto Simao zmierzy się Pawłem „Tyborim” Tyburskim, a Natalia „Natsu” Karczmarczyk z Agatą „Fagatą” Fąk. Transmisja dostępna jest m.in. w systemie PPV w Netii.

Podczas najbliższej gali HIGH League 5 w klatce spotka się wiele popularnych gwiazd ze świata sportu i internetu. Fani freak-fightów będą mogli zobaczyć dziesięć pojedynków w różnych formułach: na zasadach MMA, w formule K-1 oraz walkę bokserską w małych rękawicach. W dwóch walkach wieczoru rękawice skrzyżują Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i kontrowersyjna Agata „Fagata” Fąk.

W oktagonie zobaczymy też Przemysława Skulskiego, który został nowym uczestnikiem Warsaw Shore, a dodatkowo podbija TikToka swoim tańcem. Przemek to nie kto inny jak Sequento i to właśnie on zadebiutuje w oktagonie High League 5.

Karta walk:

Kamil 'Hassi' Hassan - Wojciech 'Rekordzista' Sobierajski

Przemysław 'Sequento' Skulski - Andrzej 'Andrew' Gazda

Dawid 'Crazy' Załęcki - Caso 'Psycho' Bakocevic

Dawid 'Diables' Porwisiak - Paweł 'Leh' Lehmann

Jakub 'Holak' Krawczyk - Maciej 'Zony' Zoniuk

Maja Staśko - Maria 'Masza' Graczykowska

Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn - Damian Janikowski

Mateusz 'Muran' Murański - Paweł 'Scarface' Bomba

Natalia 'Natsu' Karczmarczyk - Agata 'Fagata' Fąk CO-MAIN EVENT

Alberto Simao - Paweł 'Tybori' Tyburski MAIN EVENT

Transmisja wydarzenia w PPV dostępna będzie na kanale 500. i rozpocznie się w sobotę, w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.15. Dostęp do wydarzenia w ramach usługi Netia PPV (40 zł doliczane do rachunku), mogą wykupić abonenci usług telewizyjnych, m .in. poprzez aplikację na dekoderach.

 

 

bgimage