Randi Zuckerberg gościem III Kongresu Netii Biznes to Rozmowy

Randi Zuckerberg gościem III Kongresu Netii Biznes to Rozmowy

6 października 2011 roku odbędzie się trzeci Kongres Netii Biznes to Rozmowy. Motywem przewodnim tegorocznego kongresu będzie hasło: „Biznes w chmurze. Między realem a wirtualem”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Randi Zuckerberg, wieloletnia dyrektor marketingu firmy Facebook a prywatnie siostra założyciela tego fenomenu internetu.

Kongres Netii z roku na rok ma coraz większą popularność. Zanim ogłoszono temat i prelegentów, część biletów na wydarzenie została już sprzedana.

Jak co roku, Netia zaprosiła na swoje wydarzenie wyjątkowego gościa specjalnego. Randi Zuckerberg jest uznawana za jedną z najważniejszych osobowości świata marketingu. Przez ostatnich sześć lat odpowiadała za rozwój i marketing największego fenomenu internetu ostatnich lat – portalu społecznościowego Facebook. Teraz założyła własną firmę: R to Z Media, która ma się zajmować innowacyjnymi strategiami komunikacyjnymi w mediach społecznościowych.

„Każda edycja Biznes to Rozmowy przybliża nowe trendy w komunikacji. Chcemy inspirować, ale też pokazać praktyczne aspekty nowych technologii wspierających komunikację” – powiedział Mirosław Godlewski, prezes Netia S.A. „Cieszy mnie sukces kongresu. Świadczy to o chęci innowacji i dużej motywacji do zmian w polskich firmach.  Mam nadzieję, że również ta edycja zainspiruje naszych klientów do dalszego rozwoju ich biznesu ”.

W tym roku tematami przewodnimi Kongresu Netii będą: cloud computing i unified communication. Wśród prezentujących tą niezwykle interesującą polskie firmy tematykę będą przedstawiciele m.in. firm Microsoft, Ericsson, Polcom, Alcatel-Lucent.

Poruszana w trakcie Kongresu tematyka zostanie ujęta w ramy kilkunastu dynamicznych sesji. Ponadto w programie znajdą się dwie debaty z inspirującymi osobowościami biznesu, prowadzone przez Romana Młodkowskiego, szefa redakcji biznesowej TVN CNBC.

Relacje z poprzednich Kongresów Netii Biznes to Rozmowy, agenda tegorocznego oraz bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.biznestorozmowy.pl.

 

***
O Netii:
Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Załączniki