Internet z Telewizją Osobistą już za 79,90 zł miesięcznie

Internet z Telewizją Osobistą już za 79,90 zł miesięcznie

Dostęp do internetu z prędkością do 20 Mb/s za 45,90 zł miesięcznie, a opcja do 50 lub 100 Mb/s za jedyne 65,90 zł miesięcznie. Pakiet internet z Telewizją Osobistą za 79,90 zł miesięcznie oraz usługa Multiroom w atrakcyjnej cenie. Tak w największym skrócie wygląda nowa oferta Netii, która wchodzi do sprzedaży 27 sierpnia br.

Największą nowością w ofercie dostępu do internetu Netii jest wprowadzenie opcji do 10 Mb/s dla technologii BSA na sieci TP S.A. Nowa opcja dostępu do internetu kosztuje tylko 45,90 zł miesięcznie. W przypadku usług na sieci własnej Netii oraz świadczonych na bazie uwolnionych linii TP S.A. (LLU) w tej samej cenie (45,90 zł/miesiąc) dostępna jest dwukrotnie wyższa prędkość, czyli opcja do 20 Mb/s!

Warto również podkreślić, iż ww. ofercie Klient otrzymuje w bezpłatne użytkowanie nowoczesny router Netia Spot, podczas gdy w ofercie największego konkurenta dzierżawa routera to dodatkowy wydatek w wysokości aż 10 zł miesięcznie.

Obniżce uległa również cena najszybszych opcji dostępu do internetu na sieci własnej Netii. Od 27 sierpnia dostęp o prędkości pobierania danych z prędkością do 50 Mb/s (technologia VDSL2) lub do 100 Mb/s (sieci ETTH) kosztuje tylko 65,90 zł miesięcznie, czyli 14 zł mniej niż w poprzedniej ofercie.

Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z internetem Netia proponuje „Internet na start” w cenie 29,90 zł (sieć własna) lub 35 zł miesięcznie (na bazie sieci TP S.A.)

Większy zasięg płatnej TV

- Po zakończonych sukcesem testach komercyjnych, do regularnej sprzedaży wprowadzamy Pakiet TV Praktyczny, który oferujemy z dostępem do internetu Netii również na łączach TP S.A./Orange. Dzięki temu z usługą telewizyjną możemy dotrzeć do znacznie większej liczby obecnych i potencjalnych klientów. Teraz usługi TV Netii dostępne są praktycznie wszędzie tam, gdzie możemy dostarczyć dostęp do internetu o prędkości 10 Mb/s, a takie możliwości ma ok. 80 proc. linii – mówi Marcin Malinowski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Netii.

W Pakiecie TV Praktyczny dostępnych jest 18 popularnych kanałów liniowej telewizji (TVN, TVN 24, TVN CNBC, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, TVN 7, TLC, Discovery Channel, National Geographic, Animal Planet, TVP Seriale, TVP Sport, Eurosport, Eurosport 2, MiniMini+, BabyTV, TV Trwam). Paletę kanałów TV można w bardzo prosty sposób uzupełnić o kolejnych kilkanaście kanałów TV, dostępnych w cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T): TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka, Polsat, TVN, TV4, TV6, TV Puls, TVN 7, Polsat Sport News, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia.

Atrakcyjne pakiety internet + telewizja

Dzięki nowemu podejściu Netii do konstrukcji ofert pakietowych, w nowej ofercie dostępny jest m.in. pakiet: szybki internet z kilkudziesięcioma kanałami płatnej TV w cenie 79,90 zł miesięcznie! W zależności od technologii, już od 10 zł miesięcznie pakiet internet z TV można uzupełnić o taryfę telefoniczną Wieczory i Weekendy, pozwalającą na nielimitowane rozmowy z telefonami stacjonarnymi w dni powszednie po 18.00 i całą dobę w weekendy i święta.

Jednak tradycyjne kanały telewizyjne to tylko niewielki fragment oferty TV Netii pod nazwą Telewizja Osobista™.  Jednym z najważniejszych elementów Telewizji Osobistej i multimedialnym sercem domu jest Netia Player, którego otrzymują w użytkowanie klienci płatnej telewizji w Netii. Netia Player to dekoder (set-top-box) Full HD, przystosowany do odbioru cyfrowej telewizji (darmowej, cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T oraz płatnej telewizji cyfrowej). Po podłączeniu zewnętrznego dysku USB, Netia Player umożliwia nagrywanie materiałów emitowanych w telewizji (PVR z funkcją timeshifting). Dodatkowo Netia Player zapewnia szybkie i wygodne korzystanie na ekranie TV z wielu popularnych serwisów internetowych (m.in.: YouTube, Facebook, Gazeta.pl, Plotek) oraz wideo na życzenie (SPORT.TVP.PL, tvn player, ipla, Kinoplex, HBO GO). W ostatnim czasie Netia Player został również wzbogacony o rozbudowaną prognozę pogody (TVN Meteo) oraz serwis muzyczny tuba.FM. Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych multimediów (muzyka, zdjęcia czy filmy) bezpośrednio z dysku USB czy też dowolnego innego urządzenia bezprzewodowego wspierającego technologię DLNA (np. film nagrany komórką, zdjęcia znajdujące się na komputerze czy multimedia z dysku podłączonego do Netia Spota).

Multiroom w dobrej cenie

Dopełnieniem oferty płatnej telewizji cyfrowej Netii jest usługa Multiroom w atrakcyjnej cenie. W ramach tej usługi użytkownicy płatnej TV liniowej Netii (niezależnie od pakietu telewizyjnego, który posiadają) mają możliwość zakupu drugiej usługi TV (Pakiet Praktyczny) wraz z Netia Playerem za 15 zł miesięcznie.

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

 

Załączniki