facebook web
Netia Video Anywhere – wideokonferencje następnej generacji

Netia Video Anywhere – wideokonferencje następnej generacji

Najnowsza usługa wideokonferencji od Netii pozwala na przeprowadzanie wielostronnych rozmów wideo w jakości HD i współdzielenie plików. Usługa Netia Video Anywhere to uniwersalne rozwiązanie, dostępne na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony) i komputerach bez potrzeby wydawania znacznych środków na kosztowny sprzęt.

Do gamy usług Netii dla klientów biznesowych, dołączyła oferta wielostronnych wideokonferencji w jakości HD. Netia Video Anywhere to usługa dostępna w różnych wariantach, dzięki której firmy mogą ograniczyć koszty podróży służbowych i efektywniej wykorzystywać czas specjalistów i menedżerów wysokiego szczebla. Usługa wideokonferencyjna Netii to rozmowy w jakości HD z dowolnego miejsca, przy użyciu standardowych urządzeń, bez potrzeby inwestowania w drogi sprzęt i skomplikowane systemy sieciowe. 

Usługa Netia Video Anywhere za pomocą dedykowanych aplikacji w prosty sposób dostępna jest na smartfonach, tabletach i komputerach osobistych.

Dla przenośnych i stacjonarnych komputerów z systemami operacyjnymi Windows, Mac, Linux zaprojektowano aplikację pozwalającą użytkownikom na dołączanie i zapraszanie gości do wideokonferencji, zmianę układu okien czy współdzielenie plików i przekazywanie prezentacji. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu przyjaznego interfejsu za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikacja na urządzenia mobilne kompatybilna z systemami iOS oraz Android zmienia smartfony i tablety w wysokiej wydajności terminale wideokonferencyjne. Urządzenia te mogą funkcjonować niezależnie, a po podłączeniu do dużego ekranu stają się przenośnym wideoterminalem.

Funkcja wideokonferencji dostępna jest w dowolnym miejscu, znajdującym się w zasięgu sieci 3G/4G lub Wi-Fi.

W ofercie Netia Video Anywhere dostępne są również wideoterminale do sal konferencyjnych, które sprostają oczekiwaniom i potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Szczegółowe informacje o usłudze Netia Video Anywhere można znaleźć pod adresem http://biznes.netia.pl/netiavideoanywhere.html

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.


ZałącznikiPowiązane artykuły