Netia przedstawia GigaNagrywarkę

Netia przedstawia GigaNagrywarkę

Rusza nowa oferta cenowa telewizji Netii, a wraz z nią usługa GigaNagrywarka. Klienci Telewizji Osobistej będą mogli od 16 kwietnia 2015 rejestrować programy nawet na 148 kanałach jednocześnie i cieszyć się nielimitowaną przestrzenią dyskową.

Nowa jakość nagrywania

GigaNagrywarka to rewolucyjne rozwiązanie, które daje abonentowi pełną swobodę w oglądaniu programów – jakich chce i w dowolnym momencie. Klienci, którzy aktywują GigaNagrywarkę mogą korzystać z usługi 2-godzinnego nagrywania, która pozwala na cofanie wybranego programu o 2 godziny.

Usługa daje również możliwość nagrywania wielu programów jednocześnie – posiadając odpowiedni pakiet telewizyjny, można rejestrować programy nawet na 148 kanałach w tym samym czasie. Nie trzeba już rezygnować z jednego programu, aby móc nagrać inny.

Dodatkowo GigaNagrywarka oferuje nielimitowaną przestrzeń w ramach posiadanych kanałów. Dostęp do nagrań jest możliwy ze wszystkich dekoderów przypisanych do danego klienta, co oznacza, że w przypadku posiadania usługi Multiroom, nagrane programy można odtwarzać z dowolnego dekodera. Dodatkowo usługa oferuje możliwość nagrywania cyklicznego pozwalającego na nagrywanie wybranych przez Klienta seriali. Nagrane programy przechowywane są maksymalnie przez 180 dni[1] od daty nagrania.

Nowa oferta cenowa

Netia wprowadza również nową atrakcyjną ofertę cenową GigaOferty. Każdy nowy abonent, który podpisze umowę z dostawcą, przez pierwsze 6 miesięcy będzie cieszył się telewizją za 1zł/mies. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc może za darmo i bez konsekwencji testować nową usługę – GigaNagrywarka, po tym okresie usługa jest oferowana w cenie 15zł miesięcznie.

Obecni klienci Telewizji Osobistej Netii również mogą aktywować GigaNagrywarkę. Aktywacja może być przeprowadzona bezpośrednio z Netia Playera. Rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie i nie wiążą się z tym żadne kary.

Wraz z nową ofertą Netia wprowadza również możliwość zakupu usługi mobilnego telefonu z abonamentem już od 10zł/mies. z pakietem 100 minut, lub 30 zł/mies. z opcją No Limit.

Telewizyjna kampania reklamowa

16 kwietnia, wraz z nową ofertą, startuje również kampania reklamowa. W telewizji i Internecie będzie można obejrzeć trzy spoty promujące nowe usługi Telewizji Osobistej Netii.

***

[1] Okres ten może różnić się w zależności od wymagań dostawcy materiału

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Załączniki

GigaNagrywarka prezentacja.pdf
20150413_Netia przedstawia GigaNagrywarkę.docx
2014-04-08_Netia_Nagrywanie_30sec_.mp4
2015-04-13_Netia_PolRoku_HD720p.mp4
2014-04-08_Netia_Dziennik_30sec_HD.mp4