Więcej muzyki i treści HD w Telewizji Osobistej Netii

28 września do oferty telewizyjnej Netii dołączyły trzy nowe kanały muzyczne: Hip Hop TV, VOX Music oraz 8TV – nowy kanał w HD, który zastąpił Eska TV. Ponadto trzy kanały są od teraz dostępne w jakości HD – Duck TV HD, Tele 5 HD oraz Puls 2 HD. Tym samym Telewizja Osobista Netii oferuje teraz 187 programów, w tym 80 w jakości HD.

W ramach bogatszej oferty muzycznej Netia proponuje trzy nowe kanały muzyczno-rozrywkowe. HIP HOP TV oraz VOX Music TV dostępne są w ramach pakietu Muzyka, a 8TV dołącza do pakietu Na Startpodstawowego pakietu, dostępnego dla wszystkich użytkowników Telewizji Osobistej.

Netia systematycznie poszerza także ofertę kanałów dostępnych w jakości HD. Ucieszy to tych wszystkich, którzy cenią wysoką jakość obrazu. Na początku września cztery programy, które do tej pory były dostępne w standardowej jakość stały się dostępne w HD – TTV HD, Fokus TV HD, Viasat History HD  i Viasat Explorer HD. Teraz do bogatej oferty kanałów w jakości HD dołączyły trzy kolejne – Duck TV HD, Tele 5 HD oraz Puls 2 HD. W ten sposób aż 80 ze 187 kanałów dostępnych w Telewizji Osobistej jest w wersji HD.

Więcej informacji o nowych kanałach

HIP HOP TV to pierwszy i jedyny kanał w Polsce poświęcony kulturze hiphopowej. Teledyski prezentowane na antenie to polska muzyka miejska, czyli rap, r’n’b, trap, reggae/danchall czy dubstep. W ofercie programowej można zobaczyć relacje z koncertów, wywiady, listy przebojów oraz autorskie programy samych raperów.

VOX Music TV prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców.

8TV to nowa stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-muzycznym. Prezentuje popularną i pogodną muzykę współczesną: głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych. W ofercie programowej znajdują się również programy o charakterze rozrywkowym.

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.