Nowa oferta Netii dla małych i średnich firm już dostępna

Nowa oferta Netii dla rynku Small Office Home Office (SOHO) została stworzona by każdy przedsiębiorca mógł skorzystać z usług najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzi firmę w biurze, lokalu, domu czy mobilnie. Udostępniany jest dla nich szeroki wachlarz możliwości w ramach usług stacjonarnych oraz mobilnych, a dodatkowe korzyści mają za zadanie wspierać działalność małych firm.

Usługi łączone w pakiety to wymierne oszczędności dla Klientów. Przy wyborze pakietu internetu z dowolnym telefonem (stacjonarnym lub mobilnym) oszczędności sięgają nawet  240zł. W przypadku zakupu trzech usług to aż 480zł oszczędności.

Każdy przedsiębiorca decydujący się na pakiet internetu i telefonu stacjonarnego Firma 6.0 otrzyma dodatkową kartę SIM z Elastycznym Internetem Mobilnym za 0zł. W ramach usługi Firma 6.0 otrzymuje on nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce, USA i Kanadzie oraz do sieci stacjonarnych w Unii Europejskiej. Dodatkowa karta SIM pozwala na korzystanie z internetu mobilnego w ramach aktualnych potrzeb, płacąc za 5GB transferu jedynie 5zł. Natomiast gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzysta się z internetu, wtedy nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty.

Cena powyższego zestawu trzech usług z prędkością internetu 50 Mb/s wynosi 89,80 zł miesięcznie.

Netia wprowadza usługę Mobile No Limit dla klientów prowadzących swoją działalność gospodarczą mobilnie. W jej ramach można kupić sam telefon mobilny lub w pakiecie z internetem LTE. W ramach Mobile No Limit klienci otrzymują nielimitowane połączenia stacjonarne, komórkowe, SMS, MMS  a także 6 GB internetu. Cena usługi to 34,90 zł miesięcznie. Dodatkowo, każdy klient, który przeniesie swój numer od innego operatora zyskuje trzy pierwsze miesiące za 1 zł.

Powstały także specjalne oferty dla:

  • Przedsiębiorców prowadzących działalność w domu: mogą wybrać pakiet Internet i Telewizja dostępny już od 65,90zł miesięcznie. W ramach tej ceny, za 1zł Klient otrzymuje Telewizję o wartości 35zł z pakietem Na Start  (45 kanałów, w tym 14 HD) oraz wybiera dowolne pakiety tematyczne do kwoty 20 zł. W każdym momencie może również dokupić dodatkowe pakiety TV.
  • Przedsiębiorców prowadzących lokale usługowe: Telewizja dostępna w wariancie Pakiet Publiczny za 29,90 zł miesięcznie (36 kanałów, w tym 10 HD).

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.