Zestaw Smart Home lub markowy notebook w pakietach Netii dla małego biznesu

Zestaw Smart Home lub markowy notebook w pakietach Netii dla małego biznesu

Multiplan Firma z urządzeniem premium to nowa oferta Netii przeznaczona dla małych firm. W ramach tej promocji, przy zakupie pakietu usług komunikacyjnych, Klient otrzyma zestaw lidera rynku tzw. Smart Home, firmy Fibaro lub notebook Lenovo IdeaPad 100 o wartości około 2 tys. zł za 1 zł.

Netia wprowadziła ofertę przeznaczoną dla Klientów, którzy stawiają na elastyczność i poszukują inteligentnych rozwiązań. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zakup pakietu, w skład którego wchodzi internet stacjonarny oraz telefon mobilny lub stacjonarny, otrzyma voucher na zakup urządzenia premium za 1 zł brutto. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, a czas trwania umowy to 30 miesięcy.

Pierwsze z urządzeń to zestaw Fibaro Starter Kit, który zawiera 5 elementów: centralkę do zarządzania systemem i modułami (Home Center Lite), włącznik sprzętów elektrycznych (Wall Plug) oraz cztery różne czujniki: dymu (Smoke Sensor), ruchu (Motion Sensor), zalania (Flood Sensor) i kontaktronowy (Door/Window Sensor). Laptop Lenovo IdeaPad 100 (Model N3540) z matrycą 15,6” HD posiada procesor Intel Pentium 2,1 GHz, 4 GB RAM, dysk 500 GB HDD oraz kartę graficzną Intel HD.

W ramach Multiplan Firma z urządzeniem premium dostępne są cztery warianty internetu stacjonarnego od 10 do 300 Mb/s. Opcja Max 10 to koszt 44,90 zł/mies., Max 20/50 – 49,90 zł/mies., Max 100 – 59,90 zł/mies., a Max 300 – 79,90 zł/mies. (ceny netto). Aby skorzystać z promocji na urządzenia premium należy także zakupić usługę telefonu mobilnego lub stacjonarnego.

Dla klientów zainteresowanych telefonem mobilnym dostępne są dwie taryfy w ramach których Klient otrzyma: nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne oraz pakiet 1 GB za 39,90 zł/mies,, lub nielimitowane połączenia komórkowe, stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 6 GB za 49,90 zł/mies.  

Również telefon stacjonarny jest dostępny w dwóch wariantach. Pakiet 100 minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe (stacjonarne w UE; stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie) dostępny jest za 39,90 zł/mies., natomiast opcja z nielimitowaną liczbą minut w cenie 69,90 zł/mies.

Przy wyborze Internetu z dwoma telefonami: stacjonarnym i mobilnym Klient otrzyma dodatkowy rabat obniżający cenę pakietu o 20 zł każdego miesiąca.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostepne są pod adresem: www.netia.pl/oferta-dla-firm-z-urzadzeniem

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Załączniki

Lenovo IdeaPad 100 2.jpg
Lenovo IdeaPad 100.jpg
netia_warstwa_fibaro1.jpg
netia_warstwa_fibaro2.jpg
netia_warstwa_fibaro3.jpg
netia_warstwa_fibaro4.jpg
Nowa oferta Netii dla firm. Fibaro Lenovo za 1 zł.docx