facebook web
Netia z tanimi, samodzielnymi abonamentami mobilnymi

Netia z tanimi, samodzielnymi abonamentami mobilnymi

- Abonament z nielimitowanymi połączeniami i pakietem 2 GB danych za 19,90 zł!
- Umowa na zaledwie 6 miesięcy
- Usługi mobilne dostępne samodzielnie, na terenie całego kraju

Netia usługi mobilne posiada w swojej ofercie od dawna, jednak dotychczas były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator wychodzi na rynek z prostymi i bardzo atrakcyjnymi cenowo abonamentami mobilnymi bez telefonu (SIM Only).

W taryfie za 19,90 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Koszt jednego SMSa wynosi 0,20 zł, natomiast MMS to koszt 0,50 zł.

Ofertę Netii na tle konkurencji, w zakresie abonamentów do 20 zł miesięcznie, prezentuje poniższa tabela (źródło: strony www operatorów na dzień 13.01.2017 r.):

 

Netia

Plus

Orange

Abonament/miesiąc

19,90 zł

19,99 zł*

19,99 zł**

Aktywacja

29,00 zł

0,00 zł

50,00 zł

Okres umowy

6 miesięcy

24 miesiące

20 miesięcy

Połączenia do krajowych sieci komórkowych

Bez limitu do wszystkich sieci

Bez limitu w Plusie,

200 minut do pozostałych

Bez limitu w Orange, „Dzień bez limitu” za 0,99 zł / dzienne na połączenia komórkowe, stacjonarne i SMS-y

Połącznie do krajowych sieci stacjonarnych

Bez limitu

0,29 zł

SMS

0,20 zł

0,20 zł

MMS

0,50 zł

0,40 zł

0,40 zł

Pakiet Danych

2 GB

Brak

1,9 GB przez 3 miesiące, potem 0,5 GB

* po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę; ** po uwzględnieniu rabatów za e-fakturę, terminowe płatności, za wyrażenie zgody marketingowej oraz dodatkowych rabatów wynikających z oferty

 

Za kwotę o 10 zł miesięcznie wyższą (29,90 zł z VAT) Netia oferuje dodatkowo nielimitowane SMSy i MMSy, a pakiet danych wzrasta do aż 8 GB!

Umowa zawierana jest na okres sześciu miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian. Obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Karta SIM wraz z dokumentami jest bezpłatnie wysyłana do klienta kurierem.

Istnieje możliwość przeniesienia numeru z dowolnej sieci komórkowej (MNP), zarówno z usługi abonamentowej, jak i zarejestrowanej karty pre-paid.

- Nasze usługi mobilne zostały bardzo dobrze przyjęte. W połowie ubiegłego roku świętowaliśmy pozyskanie 100-tysięcznego Klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyjście z tą atrakcyjną ofertą również do Klientów, którzy są poza zasięgiem naszych sztandarowych usług tj. szybki, stacjonarny internet czy Telewizja Osobista – powiedział Michał Zawadzki, Dyrektor  Marketingu i Rozwoju Biznesu rynku B2C w Netii.

Niedawno do oferty operatora dołączyły także nowe kanały telewizyjne, w związku z czym Netia umocniła pozycję lidera na polskim rynku. W swojej portfolio posiada teraz 192 programy TV, z czego 90 z nich jest w jakości HD. Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Małe firmy mogą skorzystać z nowych ofert stworzonych specjalnie dla nich. Internet szerokopasmowy kosztuje zaledwie 1 zł przez pierwszych 12 miesięcy w przypadku umowy zawartej na dwa lata. Od 13 miesiąca ceny zaczynają się już od 34,90 zł. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polski. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Oferta mobile solo.docx
iStock-520544006.jpg


Powiązane artykuły